iPhone Ekran Değişimi

iPhone ekran değişimi , iPhone ekran tamiri konusunda uzman ekip arkadaşlarımız sadece bir telefon uzağınızda. Tüm Türkiye’ye hızlı kargo imkanı. iPhone cep telefonlarınızı çok kısa zamanda onarıp tarafınıza ulaştırıyoruz.

iPhone ekran değişimi işlemi de diğer işlemlerimiz gibi profesyonel ekibimizle ve özenle gerçekleştirdiğimiz işlemlerden bir tanesidir. Ekran değişimi işlemlerimiz genel olarak iş yoğunluğumuza göre yaklaşık 30-40 dakika civarlarında sürmekte ve aynı gün siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir. Oldukça yaygın olan cep telefonu kullanımı bazı sorunları da beraberinde getirmektedir. Gün içerisinde cep telefonlarınız birçok tehlike ile karşı karşıya kalabilir ve tahrip olabilir. Bunlardan en sık meydana geleni ekran veya cam kırılmalarıdır. Genelde dikkatsizliğe bağlı olarak cep telefonlarımızı düşürebiliriz ve cam, ekran bölümlerinden hasar almalarına ve kullanıma kapanmalarına sebep olabiliriz. Bu durumda cep telefonumuzun ekranı ve dokunmatiği hasar alabilir. Ekran değişiminde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta orijinal parça kullanımıdır. Cep telefonunuzu tamir ettirmek için gittiğiniz bazı teknik servisler sahte parçalar kullanarak sizlerden daha fazla para talep edebilirler.

iPhone ekran değişimi ve benzeri konularda böyle sıkıntılar yaşamamak adına teknik servis seçerken oldukça özenli şekilde davranmalısınız. Tufan İletişim olarak en değer verdiğimiz konu kalite ve orijinal parça kullanımıdır. Bu nedenle kullandığımız her parça ve her ürün orijinal parça toptancılarından alınan parçalardır. Kullandığımız tüm parçalar orijinal parçalar olduğundan dolayı daha sonrasında cep telefonlarınızda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Genel olarak sahte parçalar cep telefonlarınızın diğer parçalarına da bazı durumlarda zarar verebilirler. Cep telefonları ekran değişimi genel olarak iki türe ayrılmaktadır. İç hasar ve dış hasar olarak öncelikle cep telefonunuzun hasa tespitini yapıyoruz. İç hasar dış hasarla beraber gerçekleşirken dış hasar sadece ekranın camının kırılmasıdır. Bu da tamirde değişik yolları izlememiz ve doğru şekilde tamir işlemi gerçekleştirmemiz için dikkate aldığımız bir noktadır.

iPhone ekran değişimi fiyatları genel olarak yapılan işleme göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle hasar tespiti olmadan fiyat vermek yanlış olsa da fiyatlarımız her bütçeye uygun fiyatlardır. Kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetlerimizle siz müşterilerimizi memnun etmek için çalışmaktayız. Ekran değişimi, hoparlör tamiri, cam değişimi, kasa değişimi gibi tamir işlemleri için bizi tercih edebilirsiniz. Detaylı bilgi için ilgili cep telefonu numaralarımızdan bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca ilgili noktalarımıza gelerek de kolayca bilgi alabilirsiniz.

37 sonuçtan 1-9 arası gösteriliyor

Hemen Ara
WhatsApp 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp