İndirim!

iPhone X Ekran Değişimi

1,500.00 990.00

Garanti: 6 Ay
Kargo: Tüm Türkiye ücretsiz
Hediye: Kırılmaz cam jelatin

Ücretsiz Kargo Çağırın
Stok kodu: 491 Kategoriler: ,

Açıklama

iPhone X Ekran Değişimi

Mobil teknolojinin ulaştığı en üst seviye olarak ifade edilen iPhone X cihazınızı keyifle kullanıyorken, bir kazayla karşılaştınız ve ekranınız kullanılmaz hale geldi. Bu istenmeyen üzücü durum karşısında çözüm arayışı içerisine girdiniz ve şimdi iPhone x ekran değişimi hizmetlerini inceliyorsunuz. Karşınıza çıkan sonuçlar oldukça kafa karıştırıcı olabilir zira, özellikle fiyat noktasında 1’e 10 gibi farklar söz konusudur. Yetkili servis fiyatları ile kıyaslanması dahi mümkün olmayan fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Açıkça ifade etmek gerekirse bu iddialar çok gerçekçi değildir. Her ne kadar yetkili servis fiyatları çok yüksek olsa da, bu fiyatın çok altında bir değer sizi beklediğiniz sonuçlara götürmez. Ancak elbette ekonomik seviyede elde edebileceğiniz hizmetler de vardır. Örneğin bizim size sunacağımız hizmetler bu seviyede yer alır ve kalite bakımından beklentilerinizi %100 karşılar. Pekiyi ucuz ürünlerin riskleri nelerdir?

-20 dakika ile 40 dakika arasında ekranınızı değiştirebilirsiniz.

-Ekran değişimlerinde telefonunuzdaki bilgiler silinmez.

iPhone x ekran değişimi yaptırırken dikkat edilmesi gerekenler

Elektronik sektöründe çok sayıda fason üretici bulunur. Bu üreticilerin hatırı sayılır bir kısmı oldukça niteliksiz ürünleri çok düşük fiyatlar ile kullanıcılara sunar. iPhone X gibi Apple firmasının bu gelişmiş cihazında , bu seviyede teknolojiyi tercih etmeniz durumunda elde edeceğiniz sonuç; ilk çıkan telefonların seviyesinde olabilir. Kaldı ki kalitesiz ürünleri cihazlara tam anlamıyla adapte olamayıp hiç çalışmayabilir ki, bu zaten bütün paranızın boşa gitmesi anlamına gelecektir. Bu noktada yapılması gereken elbette ortalama fiyat seviyesinde olup maksimum standartlara sahip yedek parçaya ulaşmaktır. Tufan iletişim olarak iPhone x ekran değişimi fiyatı her zaman normal değerlerde tutarız.

Bunun için çok güvenilir bir kaynak gerekli olacaktır ki, biz size bu konuda çözüm ortağı olabiliriz. Bizim yedek parça ürünlerimiz orijinal ve orijinallerinin birebir muadili ürünleri kapsar. Bu ürünlerin montaj noktasında sizlere verdiğimiz destek kapsamında yetkili teknik servis koşullarını sunarız. Bu sayede yetkili servislerden çok daha düşük seviyelerde fiyat avantajı elde edersiniz.

iPhone x ekran değişimi çok ciddi bir uygulamadır. Sektördeki en karmaşık cihazlardan bir tanesi olan iPhone X, her elektronik servisi tarafından müdahale edilmemesi gereken bir üründür. Henüz piyasaya yeni çıkmış bir ürün olduğundan, cihazınız üzerinde deneyimi bulunmayan servis noktaları tarafından gerçekleşecek uygulamalar cihazınız üzerinde birer deneye dönüşebilir. Kalitesiz yedek parçalara birleştiğinde korkunç bir sürece dönüşebilecek bu uygulamalar yerine, size profesyonel desteği en uygun koşullarla sunan firmamıza hemen ulaşabilirsiniz.

Biz size beklentilerinizin ilerisinde hizmetleri en uygun koşullarla sunuyor ve uzun süre fayda elde edebilmenizi sağlıyoruz.

İstanbul Cep Telefon Tamiri

iPhone x ekran değişimi İstanbul denince kaliteli hizmet anlayışımız ve uzman kadromuzla her zaman Kadıköy başta olmak üzere tüm yurtta hizmetinizdeyiz.

 

İlginizi çekebilir : Samsung Galaxy S11 Ekran Değişimi

 

iphone x ekran değişimi
iPhone x ekran değişimi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone X Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp