Honor 10 Lite Ekran Değişimi

Açıklama

Honor, Huawei’nin alt markası olarak piyasaya sürülmüş ve kaliteli mobil cihazları olan bir markadır. Çeşitli sebeplerden ötürü Honor 10 Lite ekran değişimi gerekmektedir. Alt modelleri ile piyasaya giriş yapan marka 10 Lite’ı piyasaya sürdükten sonra, cihazlarda düşme, darbe alma gibi sebeplerden dolayı ekranlarda sıkıntı meydana gelebilmektedir. Tüm cihazlarda karşılaşabileceğimiz ve kullanıcı kaynaklı olan bu hatalar garanti kapsamı dışında tutulmaktadır.

Honor 10 ekran değişimi yaptırmadan evvel firmalar bazında bir araştırma yaptırmak gerekiyor. Piyasada çok fazla yedek parça bulunsa da bu parçaların kalitesi ne yazık ki tartışılır düzeydedir. Bu sebeple Honor 10 ekran değişimi öncesinde firmaların kullandıkları yedek parçaların orijinal olup olmadığına dikkat ediniz. Şayet kullanılan yedek parçalar orijinal değilse, yalnızca fiyatı uygun olduğu için bu firmaları tercih etmeyiniz.

Honor 10 Lite Ekran Değişimi İle Cam Değişimi Arasındaki Farklar

Cihazların darbe alması, düşmesi, sıvı ile temas etmesi gibi sebeplerden dolayı cihazların ekran ya da camlarında çeşitli arızalar meydana gelebiliyor. Cihazdan performans alabilmek ve kullanmaya devam edebilmek için ise ekran ya da cam değişimi yaptırmak gerekiyor. Honor 10 ekran değişimi yapılabilmesi için ekrandan görüntü alınamıyor olması gerekiyor. Kısmi görüntü kayıplarında ve renk düzensizliklerinde de yine Honor 10 Lite ekran değişimi yaptırmak gerekiyor.

Güçlü ve donanımlı cihazlardan olan bu modelde düşme ve darbe alma gibi sebeplerden dolayı cam da kırılabilir. Ancak cam kırıldığında hala görüntü alınıyor ise yalnızca cam değişimi yeterli olacaktır. Görüntü kaybı varsa Honor 10 Lite ekran değişimi gerekli olacaktır.

Honor 10 Lite Ekran Değişimi Fiyatları

Honor 10 Lite değişimi fiyatları ise firmalar bazında değişkenlik göstermektedir. Firmaların sizden talep ettikleri işçilik ücretlerine, kullandıkları yedek parçaların kalitesine, marka ve modele göre yine fiyatlar değişkendir. Ancak kararı fiyat noktasında vermek doğru olmayacaktır. Piyasa 50 TL’ye de 500 TL’ye de ekran bulmak mümkündür. Bu sebeple ekranın kesinlikle orijinal olduğundan emin olduktan ve firmanın yaptığı işleri inceledikten sonra son kararınızı veriniz.

Honor 10 Lite Ekran Değişimi, için bizleri tercih edebilirsiniz ve tamir gereken cep telefonunuzu bayimize getirebilirsiniz. Birçok cep telefonu markası olmasına rağmen en çok tercih edilen markalardan birinin honor olduğu aşikardır. Kullanıcı sorunu yaşandığında sizlere yardımcı olan firmamız hizmetinizdedir.

Honor 10 Lite  için yapılan tüm yenilikleri ve kaliteli ekranları sizlere sunuyoruz. Sizlerde olası bir kaza veya kullanıcı hatası yaşadığınızda en kısa zamanda firmamıza müracaat edebilirsiniz. Şuan da günümüzde birçok cep telefonu markası olmasına rağmen Honor cep telefonu bir önemli bir marka haline gelmiştir.

Çok fazla tercih edilmekte ve rağbet görmekte olan modellerinden biri olan Honor 10 Lite için de son derece orijinal ekranlar ile yenilemekteyiz.

Honor 10 Lite Ekran Değişimi kaliteli hizmet Tufan İletişim’de !

Eski orijinal ekranınızı aratmayacak olan honor 10 Lite Ekran memnuniyet ve hoşgörünüz için sizlere her zaman hizmet vermeye açıktır. Bir dünya markasına haline gelen ve zaman ilerledikçe her gün yeni modeller ve yenilikler yapan honor çok fazla tercih edilmesinin yanı sıra kalitesi olsun kamerası olsun ve pikselliği ile insanların çok büyük oranda dikkatlerini üzerine çekmeyi başarmıştır.

Bu nedenlerden dolayı olası bir sıvı teması, kullanıcı hatası, ana kartın yanması veya düşürme gibi tehlikelerden dolayı meydana gelen ekran kırılması sebebi ile firmamızı ziyaret edebilir ve sorununuz her ne ise kısa ve hızlı bir şekilde çözebiliriz. Ekranlarımız son derece kaliteli ürünlerdir.

Sizlerde cep telefonlarınız ile alakalı bir problem yaşadığınız zaman özellikle de bu hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü kalite bakımından alt seviyelerde olan ekranlar cep telefonunuzun tam anlamıyla tamir görme işlemini karşılamayacaktır.

Hızlı Honor Ekran Değişimi

Ayrıca, kısa bir süre sonra tekrardan bir tamir görme gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunun olmaması için de cep telefonunuzu götüreceğiniz firmayı çok dikkatli seçmelisiniz. Bizler sizlerin her zaman en iyi ve en kaliteli hizmeti alması için sizlere son derece orijinal ekranlar ile hizmet vermekteyiz. Honor 10 Ekran Değişimi için bizleri tercih edebilir ve bayimizi ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Lg K50S Ekran Değişimi

honor10lite ekran degisimi
honor10lite ekran degisimi

Müşteri Yorumları

Henüz inceleme yapılmadı.

“Honor 10 Lite Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul içi gelmek isteyen müsterilerimiz,metro,metrobüs.marmaray,münübüsyolun ortak noktası olan söğütlüçeşme durağına 2 dakika yürüme mesafesi olan hasanpaşa istikametinde 2 dakika yürüme mesafesi olan hasanpaşa işbankasının hemen 2 mağaza ilerinde TUFAN İLETİŞİM TABELANIN olduğu mağaza,Her istanbulun her bölgesinde çok kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kargolarımız tek taraflı ücretsizdir.

Hemen Ara
WhatsApp 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp