Huawei Ekran Değişimi

Huawei Ekran Değişimi ve tamiri konusunda uzman Tufan iletişim kaliteli hizmetimizden sizde faydalanın. Yıllara dayanan tecrübesi ile uzman ekip arkadaşlarımız hizmetinizde. Huawei Ekran tamir fiyatları uygun değerlerde tutulmaktadır. Tüm Türkiye’ye hızlı kargolama imkanı.

Huawei son dönemlerin en fazla tercih edilen cep telefonu modellerindendir. Günümüzde herkeste var olan akıllı telefonlar bazı durumlarda dikkatsizliğe bağlı olarak düşebilir, sıvı dökülebilir ve benzeri sorunlar ile kullanıma kapanabilirler. Özellikle ekran kırılmaları veya camların hasar alması gibi oldukça olağan durumlar en sık yaşanan sorunlardan bir tanesidir. Cep telefonlarımızın en hassas kısmı olan ekranların değişimi firmamız tarafından gerçekleştirilen işlemlerdendir. Huawei ekran değişimi ve diğer tüm ekran değişimi işlemlerimizde buna ek olarak diğer tüm tamir işlemlerimizde kullandığımız malzeme ve parçaların hepsi orijinal parçalardır ve daha sonrasında meydana gelebilecek diğer sorunları ortadan direkt olarak kaldırır.

Huawei ekran değişimi iş yoğunluğumuza göre yaklaşık olarak 35-40 dakika süren bir işlemdir. Uzman ekibimiz sürece ilk olarak hasarı belirlemek ile başlar. Doğru hasar tespiti cep telefonunuzun doğru bir biçimde tamir edilmesi için oldukça büyük önem taşır. Bazı durumlarda sadece ekranda meydana geldiğini zannettiğiniz hasar cep telefonunuzun iç parçalarının hasar alması boyutunda olabileceği için bu durumda iç parçaların da değiştirilebilmesi için hasar tespiti gerçekleştirilir. Daha sonra ekran değişimi işlemlerine başlanır. Uzman ekibimiz profesyonel tamir süreci gerçekleştirdikten sonra aynı gün içerisinde cep telefonlarınız tüm ayarları ve kontrolleri gerçekleştirilerek siz değerli müşterilerimize teslim edilir.

Tufan iletişim olarak tamir işleminin her sürecini hassasiyet ile yönetmekteyiz. Teslim aşamasında ekran koruyucu cam da takılarak cep telefonunuzun daha sonraki kullanımında da tehlikelerden korunması için bu imkanı sağlamaktayız. Günümüzde bazı tamircilerin ekran değişimi ve benzeri işlemlerde kullandıkları malzemeler orijinal olmamaktadır. Bu da cep telefonlarınıza daha sonrasında daha büyük hasarlar vererek maddi açıdan sizlere daha büyük zorluk çıkarabilir ve yeni bir telefon almak durumunda kalabilirsiniz. Bu nedenle ekran değişimi ve benzeri işlemlerde kullanılan malzemelerin her birinin orijinal parçalar olduğundan emin olmalısınız. Güvenli, orijinal ve hızlı bir tamir işlemi için firmamızı tercih edebilirsiniz. Huawei ekran değişimi fiyatları cep telefonunuzun aldığı hasara göre değişkenlik gösterse de ortalama fiyatlar aynıdır.

123 sonuçtan 1-9 arası gösteriliyor