Honor 8a Ekran Değişimi

Açıklama

Honor 8a Ekran Değişimi ile ilgili birçok araştırma yapılmaktadır. Bunun sebebi ise yeni piyasaya sürülen akıllı telefonlardan biri olmasıdır. Özellikle de son yıllarda hayatımızın merkezinde olan akıllı telefonlar, birçok alanda bize kolaylık sağlamaktadır.

 

Bilinçli kullanıldığı sürece hayatımızı oldukça kolaylaştıran akıllı telefonlar, bilinçsiz kullanıldığında ise ciddi problemlere sebep olabilmektedir.

 

Telefonunuz yere düştüğünde ön camda kırık yok dokunmatik sağlam ama ekrana hiçbir biçimde görüntü gelmiyorsa ekranınız içten kırılmıştır. Böyle durumlarda komple ekran değişmesi gerekir.

  • Ekran kırılmasında ekrana görüntü gelmez gelse bile ekranda dikey çizgiler oluşabilir. Bu durumda ekran değişmesi gerekir. Komple ekran değişiminde kesinlikle orijinal ekranlar kullanılmakta olup servis garantisi altındadır.
  • Akıllı telefon ekran değişimi işinde uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz tarafından, gerekli tüm teknik servis şartlarının sağlandığı ortamda, telefonunuza özgü özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır. Honor 8a Ekran Değişimi birçok kaliteli telefon tamircisi tarafından yapılmaktadır.
  • Akılı telefon ekran değişiminin yapıldığı teknik servis odası 7/24 8 farklı güvenlik kamerası ile denetim altında tutulmaktadır. Tamamen statik elektrikten arındırıcı bir biçimde tasarlanmıştır. Periyodik olarak belirli zaman aralıklarında sterilize edilmektedir.
  • Orijinal parça kullanılarak tamir edilmesi gereken akıllı telefon ekranları ve camları, aksi takdirde garanti kapsamının dışına çıkabilmektedir. Bunun için güvenilir tamir servisleri tercih edilmeli, akıllı telefonlar özellikle de sertifikalı cep telefonu tamircilerine teslim edilmelidir.
  • Akıllı telefon kullanımı son yıllarda artmakla birlikte, bilinçli bir şekilde kullanıldığı sürece birçok fayda sağlamaktadır. Akıllı telefon ekran ve cam kırılması gibi durumlarda size en iyi şekilde yardımcı olan işletmemiz, kaliteli personeller ile sizlere hizmet vermektedir.
  • Honor 8a Ekran Değişimi için tercih edebileceğiniz firmamız, alanında bulunan en iyi personeller ile cihazlarınızı tamir etmektedir. Genellikle en çok tercih edilen firmalardan olmakla birlikte, bulunduğu bölgenin gözdesi haline firmamız sizlerle çalışmaktan büyük mutluluk duyacaktır.
  • Teknik servis ortamı cihaz güvenliği için sigortalıdır. Teknisyenlerimiz ek önlem olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik ve özel olarak sterilize edilen teknisyen eldiveni kullanmaktadırlar.
  • Siz de kaliteli ekran değişimi ve Honor 8a Ekran Değişimi için bizlerle iletişime geçebilir, uzman personelimiz tarafından onarılan telefonunuzu uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Honor 8a Ekran Değişimi nasıl yapılır nelere dikkat etmemiz gerekir ekran fiyatı ve bütün detayları ile burada ulaşabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Henüz inceleme yapılmadı.

“Honor 8a Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul içi gelmek isteyen müsterilerimiz,metro,metrobüs.marmaray,münübüsyolun ortak noktası olan söğütlüçeşme durağına 2 dakika yürüme mesafesi olan hasanpaşa istikametinde 2 dakika yürüme mesafesi olan hasanpaşa işbankasının hemen 2 mağaza ilerinde TUFAN İLETİŞİM TABELANIN olduğu mağaza,Her istanbulun her bölgesinde çok kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kargolarımız tek taraflı ücretsizdir.

Hemen Ara
WhatsApp 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp