İndirim!

Honor 8C Ekran Değişimi

400.00 270.00

Ücretsiz Kargo Çağırın

Açıklama

6.29 inç geniş ekranı ile tüketicilerden tam not olmayı başaran Honor 8C cihazlarda kullanıcı kaynaklı olarak ekran hataları meydana gelebilmektedir. Günlük yaşamda elimiz ayağımız olan akıllı cihazların arızalanması demek, neredeyse hayatı durma noktasına getirir. Böyle bir durum ile karşılaşmamak için en kısa sürede Honor 8C ekran değişimi sağlanmalıdır. Tufan İletişim olarak firmamız cihazı adresinizden ücretsiz kargo hizmeti ile almakta, hata tespiti ve onarımının yapılmasının ardından yine ücretsiz kargo hizmeti ile tarafınıza teslim etmektedir. Honor 8C ekran değişimi için uygun fiyatlar ile hizmet veren firmamız piyasada orijinal olarak kabul gören yedek parçalar ile üretim yapmaktadır.

Ekran değişimi için firmamız tamamen teknolojik ekipmanlardan yararlanmaktadır. Pek çok firma tarafından teknolojik ekipman kullanılmadığı gibi, ekranların yerleşimi noktasında ekran yuvası da hasar görmektedir. Firmamızda bu sorunların herhangi biri ile karşılaşmazsınız. Yedek parça olduğu gibi aynı zamanda işçilik konusunda firmamız garanti sunmaktadır. Ekran değişim işlemlerimiz yapılırken camın kırık olup olmadığı da kontrol edilmektedir. Şayet cam kırıksa ve ekranda görüntü varsa sadece cam değişimi yapmak gerekli olurken, ekranda görüntü olmaması halinde ve ön camın kırık olması durumunda komple ekran değişimi yaptırmaya ihtiyaç olacaktır. Ekran değişimi için temel şart ekranda tamamen ya da kısmen bir görüntü kaybı meydana gelmiş olmasıdır.

Honor 8C Ekran Değişimi Hizmette Kalite

Ekran değişim işlemlerinde firmamız kırık olan ekranların yerine yenilerini yerleştirirken aynı zamanda cihazın gerekli olan ayarlarını da yapmaktadır. Ancak cihazınızdan herhangi bir veri silinmeyeceği de taahhüt edilmektedir. Yeni ekranın takılmasının ardından korunma sağlanması açısından firmamız tarafından Honor 8C ekran değişimi için 30 TL değerinde kırılmaz cam da hediye ediyoruz. Firmamız faturalı hizmet vermekle birlikte iletişime geçmeniz durumunda ekran değişimi ile ilgili fiyat bilgisi de tarafınıza aktarılmaktadır. Bu sayede ortaya çıkan fiyatlar herhangi bir surette sizlere sürpriz olmayacaktır. Firmamız ile iletişime geçtiğinizde çift taraflı ücretsiz kargo hizmetinden de yararlanırsınız. Bu sayede sadece yedek parça ve işçilik ücreti ödemiş olursunuz. Sizler de uygun fiyatlara kaliteli hizmet almak istiyorsanız hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi çekebilir : Reeder P13 Blue Ekran Değişimi

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Honor 8C Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
WhatsApp 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp