Honor 9X Ekran değişimi

Açıklama

Honor 9X Ekran Değişimi

Honor 9x ekran değişimi yapan tamirciler arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar söz konusudur. Öncelikle dikkat etmeniz gereken en önemli nokta tamircide kullanılan malzemelerin orijinal malzemeler olmasıdır. Eğer kullanılan malzeme ve parçalar orijinal değil ise telefonunuz kolay bir şekilde yeniden bozulabilir. Bu nedenle bir tamir işi için orijinal parça oldukça önemli bir detaydır. Genel olarak telefon tamirlerinde değişen en sık parça ekrandır. Ekran parçalarının değişimi oldukça önemlidir. Genel olarak ekranlarda kullanılan parçalar orijinal olmadıklarında özellikle en ufak bir düşmede kolaylıkla kırılabilmektedir. Bu nedenle özellikle ekranlarda kullanılan parçaların orijinal olmaları gereklidir.

Honor 9x ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız öncelikle iyi bir tamirci firma bulmanız gerekmektedir. Ülkemizde bir çok şehirde profesyonel tamirci firmalar bulunmaktadır. Bu nedenle internetten geniş çaplı bir araştırma ile iyi bir tamirci firma bulabilmeniz mümkündür. Telefon düşmelerinde genel olarak en çok hasar alan taraf ekranlardır. Bu nedenle en sık değişim yapılan parça da ekranlardır. Düşmeler sonucunda ekranda karıncalanmalar, dokunmatiğin bozulması, ekranın siyah bir şekilde kalması gibi problemler ile karşı karşıya kalabilmeniz mümkündür. Genel olarak ekran dokunmatiğinin bozulmasında ekran kartında da sorunlar çıkmaktadır.

Ekran kartındaki değişimler genel olarak Honor 9x ekran değişimi konusuna girmektedir. Herhangi bir ekran değişimi tercih ederken kalite bakımından üst düzeylerde olan telefon tamircilerinden hizmet almanız oldukça önemli bir konudur. Aksi taktirde kullanılan malzemelerinin kalitesiz olabileceğini ve kısa bir zaman sonra tekrar arıza yapabileceğini aklınızdan çıkarmamalısınız. Ekran değişimi fiyatları her tamirci firmada değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle tek bir firma değil de birkaç firma araştırıp fiyat bilgisi almalısınız. Bu daha doğru bir yaklaşım olacaktır. Ekran değişimi fiyatları konusunda internet üzerinden de bazı araştırmalar yapabilirsiniz. Bu araştırmalar sonucunda da fiyat bilgisi alabilirsiniz.

 • HONOR 9X İLE İLGİLİ YAPILAN İŞLEMLER

  Honor 9X Ekran Değişimi

  Honor 9X Cam Değişimi

  Honor 9X Pil Değişimi

  Honor 9X Entegre Değişimi

  Honor 9X Kulaklık Değişimi

  Honor 9X Kasa Değişimi

  Honor 9X Mikrofon Değişimi

  Honor 9X Anakart Değişimi

  Honor 9X Batarya Değişimi

İlginizi çekebilir : Alcatel 5 Ekran Değişimi

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Honor 9X Ekran değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
WhatsApp 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp