İndirim!

Huawei P20 Lite Cam Değişimi

200.00 150.00

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak Huawei P20 Lite ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunluğumuza göre 30 dakika ile 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Huawei ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü olan %100 orijinal ekran kulanmaktayız. Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir.

Ücretsiz Kargo Çağırın

Açıklama

Huawei P20 Lite Cam Değişimi

Huawei P20 Lite Değişimi  orijinal profesyonel ellerden yapmak istiyorsanız mutlaka bize uğrayın. Huawei P20 Lite Değişimil bir şekilde camını değişimini sağlıyoruz.250-300 gibi paralar verip yan sanayi ekran taktırmayın.

Biz TUFAN İLETİŞİM Ekibi olarak sizlere kurumsal hizmet sunuyoruz.

Huawei P20 Lite kırık olan ön camını Özel Endüstriyel Makineler vasıtasıyla kolayca söküyoruz.

Sonrasında Huawei P20 Lite Ekranınız özel solüsyon jellerle temizlenerek uygulama yapılacak konuma getiriyoruz.

Stoklarımızda  Huawei P20 Lite Orjinal Ön Camlarımızdan bir tanesini OCA Maddesini uyguluyoruz.

Bu OCA maddesi fabrikada kulanılan Huawei P20 Lite ekran ve cam birleşiminden kulanılan esnek bir oca maddesidir.

Daha sonra Fabrikada kullanılan makinelerin aynısıyla LCD ekranınız ile yeni camın birleşme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Yapılan Cam değişiminin Avantajları çok fazladır.

Görüntüyü veren Dokunmatiği sağlayan LCD Ekran sizin kendi ekranınız olacağından, Cihazınız birebir orijinalliğini koruyacak ve Cam değişimi yapıldığını hiç kimse anlamayacaktır. Kesinlikle %1 bile aksaklık olmayacak, %100 Orijinal olacaktır.

Yapılan işlemler, Toz almaya – sensör hatalarına – Baloncuk Hava kabarcığı gibi sorunlara 6 AY GARANTİ vermekteyiz.

Cam değişimi Sonrası 20 TL değerindeki Ekran Koruyucu Jelatin Hediyemizdir.

Huawei P20 lite Cam Değişimi

Huawei P20 Lite EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak Huawei P20 Lite Değişimi işleminiz, günlük iş yoğunluğumuza göre 30 dakika ile 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Huawei ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü olan %100 orijinal ekran kullanmaktayız. Orijinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir.

Huawei P20 Lite Değişimi kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orijinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orijinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. Huawei P20 Lite Değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran, dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Huawei ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

Huawei P20 Lite ekran değişimi durumlarda değişim sağlanır: Ekran kırık veya sıvıya maruz kalma,içten kılcal kırılmalar, çatlamalar da ekran değişimi sağlanır. Ekranınız ön yüzeyindeki sadece cam çatladı ise ön cam değişimi sağlanır.

HUAWEİ EKRAN DEĞİŞİM FİYATLARI 2020 GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

CEP TELEFON EKRAN DEĞİŞİM FİYATLARI 2020 GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

MÜSTERİ YORUMLARIMIZ 

HUAWEİ İLE İLGİLİ DİĞER YAPTIĞIMIZ İŞLEMLER

Huawei P20 Lite Kamera değişimi

Huawei P20 Lite Dokunmatik değişimi

Huawei P20 Lite ön cam değişimi

Huawei P20 Lite Arka Kapak Değişimi

Huawei P20 Lite Cep telefon Hoparlör tamiri 

Huawei P20 Lite Mikrofon Değişimi

Huawei P20 Lite Sıvı Teması Onarımı

Huawei P20 LiteBatarya Değişimi

Huawei P20 Lite Sarj Soket Değişimi

Huawei P20 Lite Kasa Değişimi

Huawei P20 Lite Yazılım Güncelemesi

Huawei P20 Lite cep telefon yazılım yüklenmesi: Cep telefonunuz ister android ister İOS ister windows olsun yazılım hatası olan cihazlarınızı orjinal bir sekilde özel boxlarıyla yazılımlarınız yüklüyoruz. Cep telefonunuz orjinal haline getiriyoruz tek yapmanız gerek bize uğramanız.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Huawei P20 Lite Cam Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp