İndirim!

iNfinix Hot 7 Pro Ekran Değişimi

620.00 450.00

Açıklama

iNfinix Hot 7 Pro Ekran Değişimi İşlemi

Infinix hot 7 pro ekran değişimi, yeni bir telefon modeli olması sebebi ile sıklıkla araştırılmaktadır. Telefon hasarları olumsuz sonuçları ortaya çıkarabildiğinden, güvence kapsamı içinde yada haricinde onarılabilmektedir. Ekran değişimi tutarları telefon marka ve modellerine nazaran farklılık göstermektedir.

Genç yaşlı ayrım etmeksizin insanların elinden düşmeyen telefonlar, gazete, dergi, televizyon ve diğer platformları içinde bulundurduğundan hemen her şeye tek tıkla ulaşmamızı sağlamaktadır. Infinix hot 7 Pro Ekran Değişimi de bu bağlamda ilgi gören konulardandır. Çünkü bozuk veya kırık bir ekran, bu platformlara erişimi az ya da çok etkilemektedir.

Hem sanal hem de gerçek dünyayı gözlerimiz önüne seren telefonlar, doğru kullanıldıkları sürece yaşamımıza anlam katmakta ve bizlere fazlaca zaman kazandırmaktadır. Çocukların akıllı telefonları bilinçli kullanmaları için birçok etkinlik düzenlenmekte ve aileler bu konuda uyarılmaktadır. Ekran değişimi mevzusunda da aileler ve çeşitli kişilerce araştırma yapılmaktadır.

Geceleri uyurken telefonu yastık yanına koymak da oldukça tehlikelidir. Yaydığı ışınım ilerleyen yıllarda algılama bozuklukları, hipertansiyon ve kalp rahatsızlıkları şeklinde ciddi rahatsızlıklara yol açmaktadır.

Infinix Hot 7 pro ekran değişimi, her telefon modelinde olduğu gibi en fazla araştırılan konulardan biridir. Uzmanlar bitirdikleri araştırmalarda telefona mikroskopla bakıldığında üstünde milyonlarca mikroba rastlanıldığını belirtmiştir. Sürekli kullandığımız eşyaların sağlığımız açısından ne kadar zararlı olduğu gözler önüne serilmiş durumdadır.

iNfinix Hot 7 Pro İLE İLGİLİ YAPILAN İŞLEMLER

iNfinix Hot 7 Pro Arka Kapak Değişimi

iNfinix Hot 7 Pro Şarj Soket Değişimi

iNfinix Hot 7 Pro Entegre Değişimi

iNfinix Hot 7 Pro Kulaklık Değişimi

iNfinix Hot 7 Pro Kasa Değişimi

iNfinix Hot 7 Pro Mikrofon Değişimi

iNfinix Hot 7 Pro Ana kart Onarımı

iNfinix Hot 7 Pro Batarya Değişimi

İlginizi çekebilir: Samsung Galaxy P580 A6 Ekran Değişimi

 

Biz Tufan İletişim ekibi olarak sizlere kurumsal ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

iNfinix hot 7 pro cihazınızın kırık olan camını endüstriyel cihazlar vasıtasıyla söküyoruz.

Daha sonra iNfinix hot 7 pro  ekranınız özel solüsyonlar ile temizlenerek uygulama yapılacak duruma getiriyoruz.

Stoklarımızdaki ürüne ait ön camlarımızdan bir tanesini alarak OCA uyguluyoruz.

OCA maddesi fabrikalarda ekran ve cam birleştirilmesinde kullanılmakta olan esnek bir materyaldir.

Daha sonra fabrikada kullanılan cihazların aynısı ile ekranınız ve yeni camın birleşme işlemini gerçekleştirmiş oluyoruz.

Görüntüyü veren ve dokunmatiği sağlayan LCD özellikli ekran kendi ekranınız olduğundan, cihazınız birebir orijinalliğini koruyacak ve cam değişimi yapıldığı kesinlikle anlaşılmayacaktır. Böylelikle hiç aksaklık olmayacak, %100 orijinal bir ekranınız olacaktır.

Yapılan işlemler, ekran tozu alma, sensör hataları, baloncuk hava kabarcığı gibi tüm sorunlara 6 ay tamir garantisi vermekteyiz.

Müşteri Yorumları

Henüz inceleme yapılmadı.

“iNfinix Hot 7 Pro Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hasanpaşa İş Bankasını geçtikten sonra tabelada
CEP TELEFONU HASTANESİ – TUFAN İLETİŞİM
(yazan köşe dükkan)
Söğütlü çeşme metrobüs durağına 2 dk
Fikirtepe metrobüs durağına 3 dk
Ziverbey minibüs yoluna 2 dk
Ziverbey 5 dk
Pendik Metrosuna 5 dk
Marmaraya Yakın Kadıköy tarafından gelirken Hasanpaşa İş bankasını geçince ilk telefoncu

Tarif : İstanbul içi gelmek isteyen müsterilerimiz,metro,metrobüs.marmaray,münübüsyolun ortak noktası olan söğütlüçeşme durağına 2 dakika yürüme mesafesi olan hasanpaşa istikametinde 2 dakika yürüme mesafesi olan hasanpaşa işbankasının hemen 2 mağaza ilerisinde TUFAN İLETİŞİM TABELANIN olduğu mağaza,Her istanbulun her bölgesinde çok kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

“Kargolarınız tek taraflı ücretsizdir ve ücretsiz kalmaya devam edecektir.”

 

logo yurtici Gönderi Kodu: 400167367

logo yurtici Telefon: 444 99 99

 

Mng kargo logo Kurumsal Gönderi Kodu: 317 321 029

Mng kargo logo İletişim: 444 0606

 

Tufan İletişim’i diğer teknik servislerden ayıran tek fark “ücretsiz kargo çağırmak” değildir. Paketlemelerde havalı ambalaj sistemi kullanıyoruz. Çünkü bir emanet olarak bize gönderdiğiniz cep telefonunuzda ezilme, yamulma, kırılma gibi zararlar oluşmasına izin vermeyiz. Amacımız cep telefonunuzun tamirden sonra da en kaliteli şekilde kullanmanızı sağlamaktır.

NOT: Lütfen göndermiş olduğunuz kargonun içerisine TELEFON, ADRES, varsa TELEFON ŞİFRENİZİN BİLGİLERİNİ eklemeyi unutmayın.

Ödemeyi Nasıl yapabilirim ?

Kargo şirketleri ile gelen ürünler elimize ulaşıldıktan sonra genel testlerini yapıyoruz.Telefonun masrafını cıkardıktan sonra siz değerli müsterilerimize sunuyoruz müsteri onayı aldıktan sonra onarımına başlıyoruz.Cep telefonunuz hazır halla geldikten sonra SSS Bölümünde sistemimizde kayıtlı olan banka bilgilerimizden havale veya EFT  yaptıktan sonra  faturasını kesiyoruz.cihazınız hazır olup aynen gün içerisinde dilediğiniz kargo şirketi  ile sizlere garanti belgesi ve faturası ile beraber gönderiyoruz..

İletişim Bilgilerimiz

Hasanpaşa İş Bankasını geçtikten sonra tabelada
CEP TELEFONU HASTANESİ – TUFAN İLETİŞİM(yazan köşe dükkan)

Ulaşım İmkanlarımız

Söğütlü çeşme metrobüs durağına 2 dk
Fikirtepemetrobüs durağına 3 dk
Ziverbey minibüs yoluna 2 dk
Ziverbey 5 dk
Pendik Metrosuna 5 dk
Marmaraya Yakın
Kadıköy tarafından gelirken Hasanpaşa İş bankasını geçince ilk telefoncu

İletişiminiz bol, hattınız açık olsun..!

Ücretsiz kargo çağırmak

Kadıköy’de hizmet veren en eski cep telefonu teknik servislerinden olan firmamız kaliteden taviz vermeden hizmet üretmeye devam ediyor. Tufan İletişim olarak zaman kaybına tahammül edemeyen siz değerli müşterilerimizin sorunlarını en kısan zamanda çözmeye gayret ediyoruz.

Yıllardır kullandığımız cep telefonlarında zaman zaman tamir ve değişim sorunlarıyla karşılaşıyoruz. Biz sadece telefon tamirine değil tamir sonrası çözüme odaklı bir firma olarak sizlere yardımcı oluyoruz.

Ücretsiz Kargo Hizmetimiz

Sektöründe bir numara olmayı hedefleyen firmamız ülkemizde sıkıntılı olan “onarım sonrasında da hizmet” sektöründe de öncü kuruluştur. Ülkemizde yeterince dikkate alınmayan “onarım sonrası hizmet” konusunda garanti veren tek kuruluşuz. 7/24 hizmet prensibiyle hareket eden firmamız, sorunlarınızı en ivedi bir şekilde çözmek için derhal iletişime geçeriz. Çünkü vizyonumuz müşteri memnuniyetini en yüksek yerde tutmaktır. Tamir olsun, değişim olsun her türlü sorununuza en kısa zamanda çözüm üretiyoruz. Unutmayın, bize tamir için gönderdiğiniz telefonlarınızda yapılan her türlü işlem firmamız tarafından garanti altındadır. Çağın ve teknolojinin getirdiği anlayışına uygun olarak servisimizi ve hizmetimizi güncelliyoruz.

Edirne’den Artvin’e, Hakkari’denTrabzon’a ülkemizin her yerinden bize çok rahat ulaşabilir, ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kargo ile gönderdiğiniz ürünler için tek kuruş ödemenize gerek yoktur. Gönderdiğiniz cep telefonunuz bize ulaşır ulaşmaz aynı gün içinde sizinle görüşme sağlıyoruz. Uzman profesyonel ekibimizle aynı gün içinde arızalı cihazınızı tamir ediyor, kargo ile adresinize gönderiyoruz.

*kargolar tek taraflı ücretsizdir.

 

 

Hemen Ara
WhatsApp 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp