İndirim!

iPhone 11 Ekran Değişimi

1,350.00 1,250.00

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak İphone 11 Ekran Değişim işleminiz, günlük iş yoğunluğumuza göre 30 dakika ile 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Ücretsiz Kargo Çağırın

Açıklama

iPhone 11 Ekran Değişimi

Cep telefon teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak iPhone 11  ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ile 40 dakika arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

iPhone 11  ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü olan % de 100 orjiinal ekran kulanmaktayız. Orijinal iPhone 11  ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir.

iPhone telefon Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. iPhone 11  ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran, dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz iPhone 11 ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

iPhone 11 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır Videosu

iPhone Ekran Değişim Fiyatları 

Cep Telefon ekran Değişim Fiyatları

iPhone 11 Ekran Değişimi Fiyat

iPhone 11  Ekran  Değişimi – Apple 11 Cihazınızın ekranı çatladı ve kırıldıysa, Görüntü var, kullanıma engel değilse, çatlayan cam yüzünden komple ekran değiştirmek zorunda kalmayın.600-700 TL gibi paralar ödemeye orijinal görünümlü yan sanayi ekranlar taktırmayın .200 ile 250 Arası orijinal ekranınızı onarıp size teslim ediyoruz.

Biz TUFAN İLETİŞİM  olarak sizlere kurumsal bir hizmet sunuyoruz.

Cihazınızın kırık olan  camını Özel Endüstriyel Makineler vasıtasıyla kolayca söküyoruz.

Sonrasında Ekranınız özel solüsyonlar temizlenerek uygulama yapılacak konuma getiriyoruz.

Stoklarımızdaki iphone Ön Camlarımızdan bir tanesini  OCA Maddesini uyguluyoruz.

Bu OCA Maddesi fabrikalarda ekran ve cam birleştirilmesinde kullanılan ısı yalıtımlı Esnek bir malzeme.

Daha sonra orjinal kullanılan makinelerin aynısıyla LCD ekranınız ile yeni camın birleşme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Yapılan Cam değişiminin Avantajları çok fazladır.

Görüntüyü veren dokunmatiği sağlayan LCD Ekran sizin orijinal kendi ekranınız olacağından, Cihazınız birebir orijinalliğini koruyacak ve Cam değişimi yapıldığını hiç kimse anlamayacaktır. Kesinlikle %1 bile aksaklık olmayacak, %100 Orijinal olacaktır sorunlar firmamızca karşılamaktadır.

Yapılan işlemler, Toz almaya sensör hatalarına  Baloncuk Hava kabarcık gibi sorunlara 6 AY GARANTİ vermekteyiz.

Cam değişimi Sonrası 25 TL değerindeki Ekran Koruyucu Jelatin Hediyemizdir.

IPHONE 11   İLE İLGİLİ DİĞER YAPTIĞIMIZ İŞLEMLER

iPhone 11 Kamera değişimi

iPhone 11 Arka Kapak Değişimi

iPhone 11 Cep telefon Hoparlör tamiri 

iPhone 11 Mikrofon Değişimi

iPhone 11 Sıvı Teması Onarımı

iPhone 11 Teknik Parçaları

iPhone 11 Batarya Değişimi

Apple iPhone 11 telefonunuzun pil şişmesi  veya  % 50 veya % 40 lardan iken  iken kapanıyorsa pilinizin ömrü birmiştir. Apple uzman teknisyenlerimiz tarafında 20 ile 25 dakika kısa bir sürede telefonunuzun pilini değiştirip sizlere teslim ediyoruz. iPhone 11  pil değişimlerimiz tamamen garantili olup herhangi bir sorunla direk değişimini yapıyoruz. iPhone 11 bataryalarımız en kaliteli ürünlerden oluşmaktadır. iPhone 7 telefonunuzun pil şişmesi  veya  % 50 veya % 40 lardan iken  iken kapanıyorsa pilinizin ömrü birmiştir. Apple uzman teknisyenlerimiz tarafında 15ile 20 dakika kısa bir sürede telefonunuzun pilini değiştirip sizlere teslim ediyoruz. iPhone 6 pil değişimlerimiz tamamen garantili olup herhangi bir sorunla direk değişimini yapıyoruz. iPhone 11  bataryalarımız en kaliteli ürünlerden oluşmaktadır.  iPhone 11  bataryalarımız 2.900 oluşmaktadır. iPhone 11 pil konuşma süresi? iPhone 11 bataryalarımız tahmini konuşma süresi 4:30  ile 5:00 saat kulanılmaktadır. iPhone 11 batarya kaç gün gider ? Apple iPhone 11  kullanmaya bağlı 2 gün gibi bir süre gider. iPhone 11 batarya değişimleriniz ilk gün ki performansına kesinlikle gelir.

iPhone 11 Sarj Soket Değişimi

iPhone Sarj Soket Değişimi: iPhone kullanıcısının en çok karşılaştığı sorunlardan biride telefonun şarj olmamasıdır. Eğer cep telefonunuz şarj olmuyorsa, sorun şarj soketi kaynaklı olabilir. Şarj soketi tamirini; uzman teknik ekibimizle hızlı, profesyonel ve uygun fiyata sağlıyoruz. cep telefonunuzun şarj söketinin üzerinde kulaklık soketi ve mikrofon entegre benzeri parçalar bulunmaktadır.cep telefonunuz şarj olmuyor,cep telefonunuz bilgisayarı görmüyor,cep telefonunuz mikrofonu çalışmıyor gibi şikayetleriniz varsa, büyük bir ihtimalle şarj soketinin değişmesi gerekmektedir. cep telefonunuzun şarj soketi; orijinal olmayan adaptör kullanmak, araç üzerinden şarj etmek, sıvı teması, tozlanma, orijinal olmayan USB kablo ile şarj etme ve çarpma gibi sebeplerden dolayı bozulur. Bazı durumlarda aşırı zorlama içerisine yabancı madde sıkışması gibi komplikasyonlar da olabilir. Bu ve benzeri durumlar için cihazınızı rahatlıkla servisimize getirebilirsiniz. Lütfen teknik servis hizmetlerini doğru ve güvenilir olan yerlerden alınız ve garanti koşullarını inceleyiniz.Onun için tek yapmanız gereken telefonu servisimize yada ücretsiz anlaşmalı olduğumuz kargo ile gönderebilirsiniz.

iPhone 11 Kasa Değişimi

iPhone 11  cep telefon kasa değişimi:Mağazamızda bütün model cep telefon orijinal kapak kasa değişimi 1 saat gibi bir zamanda orijinal fabrika çıkışı gibi siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz. Cep telefonları fabrika çıkışı itibariyle alüminyum alaşım kasaya sahiptirler. Kullanıma bağlı olarak bu telefon kasaları çizilebilir, kırılabilir, ezilebilir, bükülebilir veya belli bir süre sonra deforme olabilir. Deformasyona uğrayan cep telefonlarınızın kasalarını sıfırı ile değiştirerek ilk günkü yeni görüntüsüne kavuşturuyoruz. Bunun için yapmanız gereken tek şey mağazamıza uğramak veya anlaşmalı olduğumuz kargo ile tarafımıza ücretsiz göndermek.Değiştirdiğimiz bütün ürünler mağazamız adına antilidir.

iPhone 11 Yazılım Güncelemesi

iPhone 11 cep telefon yazılım yüklenmesi: Cep telefonunuz ister android ister İOS ister windows olsun yazılım hatası olan cihazlarınızı orijinal bir şekilde özel baxlarıyla yazılımlarınız yüklüyoruz. Cep telefonunuz orijinal haline getiriyoruz tek yapmanız gerek bize uğramanız.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 11 Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp