İphone 6 ekran değişim fiyatı

iphone ekran değişimi:İphone ekran değişimlerimiz kesinlikle garantili olup servisimizce 6 ay garanti verip yanında kırılmaz cam hediye ediyoruz.iphone ekran değişimi:

İphone ekran değişimlerimiz kesinlikle garantili olup servisimizce 6 ay garanti verip yanında kırılmaz cam hediye ediyoruz.

iphone ekran fiyatı; iphone ekran fiyatlarımız 110 TL servis garantili  30 dakika gibi bir teslim ediyoruz.

iphone ekran değişimi nasıl yapılır:Appel profesyonel teknisyenlerimiz tarafından tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişiminde kesinlikle full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılmaktadır.

İphone ekran güncel fiyat listesi ekran ve cam bölümünde detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

 

İphone ekran değişimi yapılırken dikkat edilmesi gereken konular:İphone ekran değişimi profesyonel deneyimli appel ustalar  tarafında dikkatli ve titiz bir şekilde yapılmalıdır.iphone ekran değişimi orjinal ürün kulanılmalıdır.Daha önceden onarımda gecen ürünler kulanılmamalıdır.iphone ekran değişiminde bilgilerinize önem göstererek yapılmalıdır cihaza zarar vermeden yazılımsal hattalara karşı gelmemesi için profesyonel bir şekilde değiştirilmelidir.

iphone 6 kasa değişimi:Servisimizde iphone 6 kasası tamemen orjinal bir şekilde orjinal ürünler kulana

rak yapılmaktadır.Kasa değişimi baştan savma yapılmaz, özen gösterir dikkat ederiz. En kaliteli parçaları kullanırız. İşlem deneyimli personel tarafından yapılır. Telefonunuzun değerli olduğunu biliriz, yapılan işlemlere 6 ay garanti veririz. Tamir işlemlerinden memnun kalmanızı sağlarız.

iphone Sarj Soket Değişimi: iphone kullanıcısının en çok karşılaştığı sorunlardan biride telefonun şarj olmamasıdır. Eğer cep telefonunuz şarj olmuyorsa, sorun şarj soketi kaynaklı olabilir. Şarj soketi tamirini; uzman teknik ekibimizle hızlı, profesyonel ve uygun fiyata sağlıyoruz.

 

iphone Batarya değişimi:En hızlı en kaliteli hizmet veren firmamız,20 dakika gibi bir sürede telefonunuzun içindeki bilgiler silinmeden bataryanız teknisyen ustalarımızca değiştirilebilir. Piyasadaki bütün akıllı telefonların pillerinin belli bir ömrü vardır ve ne yazık ki hiç bir pil ömrü sonsuza dek sürmemektedir. marka telefonunuzun kullanıma bağlı olarak belli bir süre sonunda pil ömrü biter veya şişme sonuçu değişmesi gerekir.şişme sonucunda mutlaka telefonumuzun bataryasını değiştirmemiz gerekmektedir aksi durumda tehlikeli sonuçlarla karşılaşabiliriz.Telefonunuzun pil göstergesi yüzde 80 iken bir anda yüzde 40’lara veya yüzde 30’lere düştüğünü görebilirsiniz. Veya pil göstergesi sürekli olarak yüzde 100’ü gösterirken siz telefonu kullandığınız sırada bir anda kapabilir. Ya da telefonunuzu şarj ederken yüzde 40’ta görünen pil göstergesi birden yüzde 90’ı gösterebilir. Şarjdan çıkarttığınızda yüzde 50’ye hemen düşebilir. Bu veya bunlara benzer durumlarda pilinizin ömrü bitmiş veya sonlarına geldiğini göstermektedir. Pil değişimi sonrası telefonunuzun şarj süresi eski performansına kavuşur.

 

İstanbul veya türkiyenin neresinden olursanız olun ücretsiz kargo hizmetimiz mevcutur.Servisimizde büttün yapılan işlemler kayıt altında olup onarılan parça için garanti belgesi vermekteyiz.Sonradan cıkacak sorunlar 6 ay boyunca servisimizde aynen gün içerisinde garantili bir şekilde onarıp siz değerli müsterilerimize tekrardan ücretsiz bir şekilde teslim ediyoruz.

İlginzi Çekebilir;Vestel Venüs Z40 Ekran Değişimi