İndirim!

iPhone 6 Plus Ekran Fiyatı

180.00 150.00

Garanti: 6 Ay
Kargo: Tüm Türkiye ücretsiz
Hediye: Kırılmaz cam jelatin

Ücretsiz Kargo Çağırın
Stok kodu: 259 Kategoriler: ,

Açıklama

iPhone 6 plus ekran değişimi fiyatı

Apple 6.nesilden itibaren büyük ekranlı plus serisi ile, multimedya severlerin yüzünü dev bir ekranla güldürdü. Ancak maalesef bu beraberinde bazı sorunları da getirmiş oldu. Her ne kadar mukavemeti yüksek camlar kullanıldığı ifade ediliyor olsa da, darbe durumunda diğer tüm mobil cihazlarda olduğu gibi, iPhone6 Plus serisi telefonların ekranları da zarar görebiliyor. Kimi durumlarda ön cam değişimi gibi uygulamalar efektif olabilse de, çoğunlukla ekran değişimi gerekli oluyor. Pekiyi iPhone 6 plus ekran değişimi fiyatı ne kadar? Acaba en ucuz ürünü mü alsanız? Yoksa en pahalı ürüne yönelip işinizi garantiye mi alsanız? Pekiyi satın alacağınız ürün ya çok yüksek fiyatlı olmasına rağmen orijinal değilse?

-20 dakika ile 40 dakika arasında ekranınızı değiştirebilirsiniz.

-Ekran değişimlerinde telefonunuzdaki bilgiler silinmez.

En iyi iPhone 6 plus ekran değişimi fiyatı

Mobil cihazlar, özellikle Apple cihazlar gibi popüler makinelerin ekranları, yetkili servis noktalarında beklenmedik derecede yüksek fiyatlara değişebiliyor. Bunun sebebi elbette alternatifsizlik olarak düşünülüyor. Oysa durum böyle değil. Apple yedek parçaları sadece yetkili servisler tarafında temin edilmez. Özel servisler ve cep telefonu tamir atölyeleri, tüm orijinal yedek parçalara erişebilirler. Zira böyle bir engel söz konusu değildir. Zaten kullanıcıların büyük kısmı, garanti süresi dolduktan sonra aşırı fiyatları nedeniyle yetkili servis noktalarından çok özel servisleri tercih eder. Ayrıca özel servisler, orijinale denk kalitede ve ihtiyaçları %100 karşılayacak niteliklere sahip yan sanayi ürünlerini de kullanıcılara sunabilir. Bu ürünler, belli kalite standartlarının üzerinde olmaları halinde orijinal ile aynı işlevi görebilmekle birlikte, bu ürünlerin yarısından çok daha düşük fiyatlarla sizlere sunulur.

Cep telefonu yedek parçalarının nitelikli türlerine, uygun tedarik kanallarından erişen firmamız, dilerseniz orijinal, dilerseniz yan sanayi ekran değişim hizmetlerini sizlere en uygun fiyat seviyesinde sunabilmektedir. Bizim ortaya koyduğumuz iPhone 6 plus ekran değişimi fiyatı sektörün rakipsiz fiyat seviyelerinde yer alıp, cihazınıza hiçbir yan etkisi olmayan uygulamalarımız sayesinde son derece uygun fiyatlarla çözüm elde edebilirsiniz. Düşük kaliteli kopya ürünler ile orijinal muadili yan sanayi ürünler karıştırılmamalıdır. Sektörde Apple’a da ekran üreten firmalarca üretilmiş yan sanayi ürünler bulunmaktadır ki, bu ürünleri orijinalinden ayırt edebilmek oldukça zordur Bu ürünlerin fonksiyonları da orijinalleri ile hemen hemen aynıdır. Siz de bize ulaşarak, bu yüksek maliyetli uygulamayı çok uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz. Cihazınızı bir an önce tam performansla kullanmaya başlamak için bizi hemen arayınız.

iPhone 6 Plus Ekran Değişimi Sürecini İzlemek İçin..

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 6 Plus Ekran Fiyatı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp