İndirim!

iPhone 8 cam değişimi

200.00 160.00

Ücretsiz Kargo Çağırın

Açıklama

iPhone 8 cam değişimi

iPhone8 cam değişimi denince aklınıza Tufan İletişim gelmeli. Çünkü iPhone 8 cam fiyatları oldukça pahalı. iPhone 8’in mi var derdin var, dememek için hemen Tufan İletişim’e ulaşın ve en makul fiyatlarla iPhone 8 camınızı değiştirin.

iPhone 8 cam değişimi nasıl yapılır?

Diyelim ki bazı nedenlerden dolayı telefonunuzun camı çizildi veya çatlak, kırılma gibi sorunlar oluştu. Hiç endişelenmenize gerek yok. Kadıköy’ün en köklü teknik servisi olarak Tufan İletişim yanı başınızda. Hizmette sınır tanımayan firmamız iPhone8 cam değişimi gururla yapıyor. Şayet iPhone 8 camında çatlak, çizik, dokunmatiğinde duyarsızlaşma problemleri varsa yapacağınıztek iş ücretsiz kargomuzla ürününüzü bize göndermektir.

Tufanİletişim olarak % 100 orijinal iPhone8 cam değişimi hizmeti veriyoruz. Piyasadaki bazı teknik servisler gibi asla imitasyon ürün kullanmıyor, kullandırmıyoruz. % 100 orijinali iPhone 8 camı her zaman tercihimizdir.

iPhone 8 Ekran Değişimi Videosu

 

Neden Tufan İletişim?

Dediğinizi duyar gibiyiz. Çünkü biz diğer firmalar gibi imitasyon yani ne idüğü belirsiz ürünlerdeğil, % yüz orijinal iPhone8 camı kullanıyoruz. Diğer modellerde olduğu gibi iPhone 8 cam değişimindede orijinal safir cam kullanıyoruz. Hizmette kaliteden, dürüstlük ve samimiyetten ödün vermeyen teknikservisimiz ve teknisyen kadromuzla her zaman kaliteli birhizmet sunuyoruz.

Merak edenler için;

Hemen belirtelim ki iPhone 8 cam değişiminde malzemeleri yurt dışından getirtiyoruz. Ön cam sökme makinesi olarak LCD Ayırıcı, OCA Makinesi, Vakum Makinesi, Basınçlı Kazan, Isıtıcı, Kompresör cihazları bizim tek favorimizdir. Profesyonel teknik kadromuzun titiz işçiliğiyle tam donanımlı hizmet sunmanın tatlı telaşıyla dedikodu değil çözüm üretiyoruz.

Sakın piyasadaki çakma firmaların kullandığı LOCA ve jel yapıştırıcıları iPhone 8 telefonunuzda kullandırmayın. Çünkü bunlar çabuk deforme olan malzemelerdir. Çok geçmeden sıvı temasından dolayı iPhone 8 camın kalitesi bozulacaktır. Dokunmatik hassasiyetine önem veren firmamız ülkemizde ilk defa sıvı jel olmayan OCA silikon yaprak jelatini kullanıyor. Sonuçlardan hem biz hem de müşterilerimiz çok memnunuz.

Unutmayın,

iPhone8 cam değişimi işleminden itibaren 1 yıllık garanti süresi başlıyor. Bu süreç sırasında oluşması muhtemel bir arızada ücret ödemek zorunda değilsiniz. Ekran görüntüsünde veya dokunmatik hassasiyette herhangi birsorunla karşılaşırsanız derhal servisimize ulaştırın. Tamir ve monte edilen % 100 orijinal yedekparça değişimi firmamızın size güzel bir hediyesidir.

Vizyonumuz;

Müşteri memnuniyetini sürekli zirvede tutmak ve garantili ürün kullanmaktır. iPhone 8 cam değişimi bizden telefonun keyfini sürmek sizden…

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 8 cam değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp