İndirim!

Meizu 15 Plus Ekran Değişimi

1,200.00 900.00

Ücretsiz Kargo Çağırın

Açıklama

Meizu 15 Plus Ekran Değişimi Nedir?

Meizu 15 Plus Ekran Değişimi firmamız tarafından özenle gerçekleştirilen işlemlerden bir tanesidir. Bazı telefonların fabrika çıkışları nedeni ile camları ve kasaları değişkenlik göstermektedir. Haliyle bu parçaların piyasa fiyatları da değişik aralıklarda olabilir. Bu nedenle ekran veya başka bir tamirde mutlaka orijinal parçaların kullanılması gerekmektedir. Orijinal parça kullanımı ekran değişimlerindeki en önemli konulardan bir tanesidir.

Cep telefonlarınızın ekranları oldukça hassas olduğundan en ufak bir durumda kolayca zarar görebilir. Bu durum bazen cep telefonlarınızın dokunmatiklerinin veya iç lcd ekranlarının da bozulmasına kadar gidebilir. Bu nedenle eğer camınızda bir hasar var ise mutlaka tamirciye gidip cep telefonunuzu kontrol ettirmeli ve hasara göre tamir ettirmelisiniz. Akıllı telefonlarda parmak kullanılarak işlem yapılabilmesini sağlayan kısım dokunmatik ekrandır. Bu alanı kaplayan parçalardan bir tanesi de ön ekran kartı önünde bulunan cam ekrandır. Bu cam ekranlar kırılmaya oldukça müsait ekranlar olduklarından dolayı kullanım esnasında büyük dikkat gerektirir.

İçsel hasarlarda genelde hasar alan kısım özellikle lcd ekrandır. Özellikle iç değişimlerde kullanılan parçaların kaliteli ve orijinal olması bu durumda oldukça önemlidir. Çünkü lcd ekranın takıldığı alanlardaki diğer parçalara orijinal olmayan bir parçanın hasar vermesi genelde oldukça sık yaşanan ve maliyetli bir durumdur. Daha sonrasında diğer parçaların da kullanıma kapanması ile cep telefonunuzu tamamen kaybedebilirsiniz. Bunun sonucunda da yeni bir cep telefonu satın almak zorunda kalırsınız.

Meizu 15 Plus Ekran Değişimi İşlemlerimizi yaparken oldukça dikkatli ve özenli davranmaktayız. İşlem bittikten hemen sonra ise cep telefonlarınızın ayar ve kontrollerini de özenle gerçekleştirdikten sonra siz değerli müşterilerimize kısa zamanda teslim etmekteyiz. Özellikle ekran değişimi işlemleri son dönemde oldukça fazla yapıldığından dolayı firmamızda oldukça fazla orijinal parça stoğu mevcuttur. Bu nedenle güvenle tercih edebilirsiniz. Fiyatlarımız da parçaların fiyatlarına göre genel olarak değişkenlik gösterebilirler. Fakat yine de uygun fiyatlı ve kaliteli bir hizmetin adresindesiniz. Siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak en uygun fiyatı çıkararak bütçe dostu hizmetler gerçekleştirmekteyiz.

İlginizi çekebilir : Casper Via P3 Ekran Değişimi

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Meizu 15 Plus Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
WhatsApp 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp