Oppo A52 Ekran Değişimi

Açıklama

Telefonlarda ekran değişimi biz telefoncuların gün içinde sürekli yaptığımız işlerden birisidir. Gün içinde yaşanılan bazı aksaklıklar sonucu telefon ekranımız kırılır veya çatlar bu neden ile ekran değişikliğine ihtiyaç duyarız.  Fakat ekran değişimi yaptırırken dikkatli olmamız gereken bazı konular vardır. Mesela ilk olarak işlemin hangi telefona uygulanacağı çok önemlidir. Telefon ekranınızı yaptırırken öncelikle dikkat etmeniz gereken en önemli nokta tamircide kullanılan malzemelerin orijinal malzemeler olmasıdır. Eğer kullanılan malzeme ve parçalar orijinal değil ise telefonunuz kolay bir şekilde yeniden bozulabilir. Bu nedenle bir tamir işi için orijinal parça oldukça önemli bir detaydır. Genel olarak telefon tamirlerinde değişen en sık parça ekrandır. Ekran parçalarının değişimi oldukça önemlidir. Genel olarak ekranlarda kullanılan parçalar orijinal olmadıklarında özellikle en ufak bir düşmede kolaylıkla kırılabilmektedir. Bu nedenle özellikle ekranlarda kullanılan parçaların orijinal olmaları gerekir.

Oppo A52 Ekran Değişimi Kaliteli Hizmet

Oppo A52 ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız öncelikle iyi bir tamirci firma bulmanız gerekmektedir. Ülkemizde bir çok şehirde profesyonel tamirci firmalar bulunmaktadır. Bu nedenle internetten geniş çaplı bir araştırma ile iyi bir tamirci firma bulabilmeniz mümkündür. Telefon düşmelerinde genel olarak en çok hasar alan taraf ekranlardır. Bu nedenle en sık değişim yapılan parça da ekranlardır. Düşmeler sonucunda ekranda karıncalanmalar, dokunmatiğin bozulması, ekranın siyah bir şekilde kalması gibi problemler ile karşı karşıya kalabilmeniz mümkündür. Genel olarak ekran dokunmatiğinin bozulmasında ekran kartında da sorunlar çıkmaktadır. Bu sebep dolayısı ile tercihlerinizde dikkatli olmalısınız tufan iletişim olarak sizlere her zaman en uygun hizmeti sunabilmek için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

 

Ekran değişimi tercih ederken kalite bakımından üst düzeylerde olan telefon tamircilerinden hizmet almanız oldukça önemli bir konudur. Aksi taktirde kullanılan malzemelerinin kalitesiz olabileceğini ve kısa bir zaman sonra tekrar arıza yapabileceğini aklınızdan çıkarmamalısınız. Ekran değişimi fiyatları her tamirci firmada değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle tek bir firma değil de birkaç firma araştırıp fiyat bilgisi almalısınız. Bu daha doğru bir yaklaşım olacaktır. Ekran değişimi fiyatları konusunda detaylı bilgi almak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi çekebilir : Oppo A72 Ekran Değişimi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Oppo A52 Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
WhatsApp 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp