Oppo A72 Ekran Değişimi

Açıklama

Oppo A72 ekran değişimi firmamız tarafından oldukça sık gerçekleştirilen işlemlerden bir tanesidir. Ekran değişimi, telefonunuzun ekranı hasar aldığında, düştüğünde, üzerine sıvı döküldüğünde ve benzeri durumlarda gerçekleştirilmesi gereken bir işlemdir. Kırılma durumlarının yanı sıra cep telefonunuzun üzerine sıvı dökülmesi durumu biraz daha ciddi bir durumdur. Çünkü sıvı dökülmelerinde yalnızca ekran değil ekran kartının da değişiminin sağlanması gerekmektedir. Ekran değişimi sürecimiz öncelikle hasar tespiti ile başlar. Sadece ekranın mı yoksa ekran kartının da mı hasar aldığı belli olduktan sonra işleme karar verilir. Yaptığımız ekran değişimi işlemlerinde kullandığımız tüm parçalar orijinal parça toptancılarından temin edilen parçalar olduklarından dolayı rahatlıkla ve güvenle bizi tercih edebilirsiniz.

Gideceğiniz tamircinin kalitesi oldukça önemlidir. Çünkü bazı telefonların fabrika çıkışları nedeni ile camları ve kasaları değişkenlik göstermektedir. Haliyle bu parçaların piyasa fiyatları da değişik aralıklarda olabilir. Bu nedenle ekran veya başka bir tamirde mutlaka orijinal parçaların kullanılması gerekmektedir. Orijinal parça kullanımı ekran değişimlerindeki en önemli konulardan bir tanesidir.

Oppo A72 Ekran Değişimi Hizmette Kalite

Oppo A72 ekran değişimi de diğer işlemlerimiz gibi kolaylıkla gerçekleştirilir. İş yoğunluğumuza göre yaklaşık 30-40 dakika civarında cep telefonunuz teslime hazır hale gelir. Ekran değişimi tamamlandıktan sonra cep telefonunuzun tüm ayarları ve kontrolleri ayrıntılı bir şekilde gerçekleştirilerek siz müşterilerimize teslim edilir. Teslimden önce cep telefonunuzu daha güvenilir bir şekilde kullanabilmeniz için kırılmaz ekran koruyucu da firmamızdan siz değerli müşterilerimize hediye! Kırılmaz ekran koruyucu ile cep telefonunuzu korkmadan ve güvenle kullanabilirsiniz. Herhangi bir düşme veya çarpma sonucunda cep telefonunuzun hasar almaması için koruyucu ekran oldukça önemlidir.

Oppo A72 ekran değişimi fiyatları genel olarak değişkenlik göstermektedir. Yapılan işleme göre fiyatların da belirlendiğini söyleyebiliriz. Fakat firma olarak işlemlerimizde kullanılan parçalar orijinal oldukları için bu parçaların piyasadaki değerine göre siz değerli müşterilerimizin bütçesini zorlamayacak bir fiyat çıkararak hem kaliteli hem uygun fiyatlı bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Bu nedenle firmamızı tercih edebilirsiniz. Her işlemimizde uzman ekibimizle ekran değişimi gibi işlemlerde hizmetinizdeyiz.

İlginizi çekebilir : Vodafone V8 Ekran Değişimi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Oppo A72 Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
WhatsApp 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp