Oppo A9 2020 Ekran Değişimi

Açıklama

Yenilikçi teknolojileri ile birlikte bu gün dünyanın 4. büyük akıllı telefon markası olan Oppo tasarım, performans ve donanım açısından üstün özellikli cihazları piyasaya sunmaktadır. Akıllı cihaz pazarına yön veren firmanın cihazlarında bazen kullanıcı kaynaklı ekran hataları meydana gelmektedir. Bu durumda cihazı kullanmaya devam edebilmek için Oppo A9 2020 ekran tamiri yaptırmak gerekiyor. Ancak pek çok kişi ekran değişimi ile cam değişimi arasındaki farkları karıştırmaktadır. Ekran değişimi cam değişimine göre maliyetli olduğundan dolayı cihazın ekranında herhangi bir sorun olmamasına karşın firmalar para kazama hırsı ile Oppo A9 2020 ekran fiyatı yapılacağını söyleyebilir. Bu noktaya açıklık getirmekte fayda var.

Oppo A9 2020 Ekran Değişimi İle Cam Değişimleri Arasındaki Farklar

Oppo A9 2020 ekran tamiri yapılabilmesi için ekranda;

  • Kısmi bir görüntü kaybı ile birlikte ekran kayması
  • Ekranda tamami bir görüntü kaybı
  • Ekranda renkli çizgiler gözlenmesi
  • Mürekkep dökülmüş gibi bir durum olması ve renk kaybının tek bir noktada toplanması
  • Ekranda karıncalı bir görüntü olması

Oppo A9 2020 ekran için sizlere bilgi verecek olan belirtiler bu şekildedir. Ön camda kırık ve ya çatlak olması ancak ekranda görüntü kaybı meydana gelmemesi durumunda cam değişimi yaptırmak yeterli olacaktır.

Oppo A9 2020 Ekran Fiyatları

Oppo A9 2020 ekran değişimi için pek çok kullanıcı cihazlarını yetkili servislere götürmektedir ve maliyet ödemeyeceğini düşünmektedir. Ancak ekranda meydana gelen kısmı ya da tamami görüntü kayıplarının sebebi genel olarak kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır.

Cihazların ekranının sıvı ile temas etmesi, darbe alması, düşmesi gibi sebeplerden dolayı oluşan bu hatalarda cihazların kullanıma devam edilmesi için Oppo A9 2020 ekran tamir yaptırmak gerekiyor. Ekran fiyatları firmalar bazında değişkenlik göstermektedir. Fakat firmamız ekran değişimi için teknolojinin yanı sıra tamamen garantili olan yedek parçaları kullanmakta ve aynı zamanda işçilik garantisi de vermektedir.

Ekran değişimi fiyatları noktasında firmamız ile iletişime geçerek teklif alabilirsiniz. Ekran değişimi sonrasında çift taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İlginizi çekebilir : Samsung Galaxy S10 Lite Ekran Değişimi

oppo-a9-2020

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Oppo A9 2020 Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
WhatsApp 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp