Oppo A91 Ekran Değişimi

Açıklama

Cep telefonu ekran değişimi yaptırmadan önce sizlerin de dikkat etmesi gereken bazı hususlar mevcuttur. Öncelikle değiştireceğimiz ve yerine yenisinin takılacağı ekranlar kesinlikle orijinal parçalar olmalıdırlar. Markaya ve kaliteye göre değişebilen telefonların tamirinde orjinal parçaların kullanımı telefonun kullanım ömrü bakımından oldukça önemlidir. Ekran değişimi internet üzerinde sürekli olarak sorulan sorulardan sadece biridir. Bu durum ise telefonunuzun hasar kaydına veya tercih etmiş olduğunuz telefonunun kalitesine göre de değişiklik gösterebilir.  Gün içinde telefonumuz istemeden elimizden veya cebimizden düşüp kırılabilir. Cep telefonlarına zarar veren bir durum başımıza geldiğinde bu hasarlar genel olarak telefonların ekranlarında meydana gelmektedir. Cam ekranlara sahip olan cep telefonları bazı durumlarda elimizde olmadan zarar görebilirler. Oppo A91 ekran değişimi bu konuda en sık başvurulan yöntemdir.

Ekran değişiminde dikkat edilmesi gerekenler ;

  • Tercih edilen telefon firmasının kaliteli olması
  • Telefoncunun kalite bakımından belirli bir düzeye ulaşmış olması
  • Tamir edilecek modele uygun parça seçimi

Oppo A91 Ekran Değişimi Hizmete Kalite

Telefon tamirleri esnasında hasar görmüş parçalardan kurtulup yeni ve telefonla uyumlu birebir orjinal parçaları kullanıp hasar almış telefonu eskiden daha sağlam yapabilmek mümkün durumdadır. ekran değişimlerinde orijinal parça kullanılmayan telefonların en ufak bir kazada direkt olarak eskisinden daha da büyük hasarlar aldığı gözlemlenmiştir. Bu nedenle eğer cep telefonu ekran değişimi yaptırmak istiyor iseniz mutlaka yaptıracağınız yerin orijinal parçalar kullanıyor olduğundan emin olmalısınız. Aksi taktirde maddi açıdan daha da fazla zorlanabilmeniz mümkün olacaktır. Bu durumu engellemek için hizmet alacağınız tamircinin kaliteli olduğundan emin olmalısınız. Sonra ki zamanlar da sorun yaşamamak adına tercih etmiş olduğunuz telefon tamircisinin kalite bakımından belirli bir düzeyde kaliteye ulaşmış olması oldukça önemli bir konudur.

 

Telefonunuzu en kaliteli ve temiz bir şekilde tamir ettirip geri kalan vadede de sorunsuz bir kullanım arz ediyor iseniz dikkat etmeniz etmeniz gereken en önemli nokta tercih etmiş olduğunuz telefon tamircisinin kalite bakımından belirli bir kalite noktaya ve tecrübeye ulaşmış olmasıdır. Ayrıca fiyat belirlemedeki bir diğer unsur ise telefonunuzun aldığı hasardır. Telefonunuzun sizin gördüğünüz cam dış tabakasının altında da bazı parçalar yer almaktadır.  Kırılan telefonlar hasar olarak içlerinde bir çok dala ayrılır. Bunları sayacak olursak ; ana kart yanması ön ekran kırığı, kasa çatlağı ve buna benzer sorunlar ile karşı karşıya kalabilmeniz gün içinde oldukça mümkün bir durumdur. Oppo A91 ekran değişimi bunlar arasında yer alır. Detaylı soru bilgi ve görüşleriniz  için bizimle iletişime geçiniz.

İlginizi çekebilir : Xiaomi Mİ9T Pro Ekran Değişimi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Oppo A91 Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
WhatsApp 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp