İndirim!

Reeder P8 C Ekran Değişimi

450.00 200.00

Ücretsiz Kargo Çağırın

Açıklama

REEDER P8 C EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

REEDER P8 C ekran değişimi. Ekran değişimi, uzman ve tecrübeli REEDER teknisyenlerimiz tarafından, tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda özel ekipmanlar kullanılarak  REEDER P8 C ekran değişimi. Ekran değişimi, uzman ve tecrübeli REEDER teknisyenlerimiz tarafından, tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda özel ekipmanlar kullanılarak Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak huawei ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ile 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Reeder P8 C ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü olan ekran kulanmaktayız. Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir.

Reeder Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. Sony ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Lg ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

REEDER P8 C İLE İLGİLİ DİĞER YAPTIĞIMIZ İŞLEMLER

Reeder P8 C Kamera değişimi

Reeder P8 C Arka Kapak Değişimi

Reeder P8 C Cep telefon Hoparlör tamiri

Reeder P8 C Mikrofon Değişimi

Reeder P8 C Sıvı Teması Onarımı

Reeder P8 C Batarya Değişimi

Reeder P8 C Sarj Soket Değişimi

Reeder P8 C Kasa Değişimi

Reeder P8 C Yazılım Güncelemesi

Reeder P8 C cep telefon yazılım yüklenmesi: Cep telefonunuz ister android ister İOS ister windows olsun yazılım hatası olan cihazlarınızı orjinal bir sekilde özel boxlarıyla yazılımlarınız yüklüyoruz. Cep telefonunuz orjinal haline getiriyoruz tek yapmanız gerek bize uğramanız.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Reeder P8 C Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp