İndirim!

Samsung Galaxy A10S Ekran Değişimi

520.00 330.00

Ücretsiz Kargo Çağırın

Açıklama

Samsung Galaxy A10S Ekran Değişimi

Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birçok teknolojik yeniliği deneyimlememiz ve bunun hayatımıza katkısı tartışmasız çok büyüktür. Ancak bazen akıllı telefonları kullanırken ortaya çeşitli olumsuzluklar çıkabilmekte, bununla beraber her geçen gün yenilenen teknoloji ve ortaya çıkan yeni telefon modelleri de müşterilere sunulmaktadır. Samsung A10S Ekran Değişimi son zamanlarda arama motorlarında sıklıkla aratılan ve araştırılan konulardandır.

Telefon ekran tamiri, tamir işlemini yapan şirkete ve kişiye göre hem fiyatta hem kalitede büyük farklılıklar gösteren bir konudur. Firmamız tarafından yapılan bu uygulamalar, orijinal parçalar kullanılarak yürütülmektedir.

Akıllı telefon ekranları cihazların en göz önünde bulunan, en çok enerji harcayan ve tüm işlemlerin yapıldığı en önemli parçalardan biridir. Ekranın bozulması durumunda cihaz neredeyse tamamen işlevsiz hale gelir ve kullanıcı mağdur olur.

Samsung Galaxy A10S Ekran Fiyatı da en çok araştırılan konular arasındadır ve bu fiyatlar ekranın durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Piyasada oluşan değişiklikler de bu fiyatları olumlu veya olumsuz etkileyerek farklı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Samsung Galaxy A10S Ekran Değişimi Denince Tufan İletişim Kalitesi

Ekran kırılması durumlarında kullanıcılar ya yeni cihaz almakta ya da kırılan ekranı tamir etmektedir.

Herkesin başına gelebilecek olan bu konu için öncelikle gerekli önlemler almalı ve cep telefonlarına koruyucu kırılmaz ekran taktırılmalıdır. Bunun yanı sıra cep telefonlarına takılabilecek kılıflar da olumsuz olaylara karşı koruyucu niteliktedir.

İç ekran ve ön cam arasında bulunan dokunmatik kısmında oluşan arızalar kesinlikle bir teknisyen çabası ile ancak giderilebilir. İlerlemiş teknoloji hem üretim hem de tamirat noktasında insanlar için mükemmel fırsatlar ortaya koymak durumundadır.

Cep telefonları hastaneleri iletişiminde son nokta olan ve dijital teknolojilerin gelişimini kanıtlayan akıllı telefonlar günden güne gelişiyor ve dokunmatik özellik gerçekten kendini yenilemeye devam ediyor. Zaman içerisinde oluşan arızaların giderilmesi yine bünyemizde bulunan uzman teknisyenlerin çalışmalarıyla ancak mümkün olabiliyor.

Sizler de Galaxy A10S Ekran Değişimi konusunda merak içerisindeyseniz bizim ile iletişime geçebilir veya kendi telefon markanızın servisi ile garanti kapsamında cep telefonunuzu en iyi şekilde tamir ettirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir : J7 Prime Arka Kamera Camı

samsung-galaxy-a10s-ekran değişimi

Müşteri Yorumları

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung Galaxy A10S Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul içi gelmek isteyen müsterilerimiz,metro,metrobüs.marmaray,münübüsyolun ortak noktası olan söğütlüçeşme durağına 2 dakika yürüme mesafesi olan hasanpaşa istikametinde 2 dakika yürüme mesafesi olan hasanpaşa işbankasının hemen 2 mağaza ilerinde TUFAN İLETİŞİM TABELANIN olduğu mağaza,Her istanbulun her bölgesinde çok kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kargolarımız tek taraflı ücretsizdir.

Hemen Ara
WhatsApp 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp