SAMSUNG A50 EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

Samsung A50 cep telefon ekran değişiminizi Profesyonel bir şekilde değişimini sağlıyoruz. Cep telefon ekranınızı Özel teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak ekran değişimini gerçekleştiriyoruz. Samsung A50 ekran değişim işleminiz, günlük iş yoğunluğumuza göre 20 ile 30 dakika gibi kısa bir sürede onarımını tamamlıyoruz.Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü olan %100 orjinal ekran kullanmaktayız.Orijinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir.

Samsung Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orijinal kalite ekranlarda oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. Samsung A50 ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Samsung A50 ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

Samsung Galaxy A50 Cam Değişimi 

Samsung Galaxy A50 Cam Değişimi 130 TL- Telefonunuz ekranı çatladı ve kırıldıysa, Görüntü var, kullanabiliyorsanız, çatlayan cam yüzünden komple ekran değiştirmek zorunda kalmayın.320 TL gibi paralar ödeyip orjinal görünümlü yan sanayi ekranlar taktırmayın.

Biz TUFAN Ekibi olarak sizlere kurumsal bir hizmet sunuyoruz.

Samsung A50 kırık olan ön camını Özel Endüstriyel Makineler vasıtasıyla kolayca söküyoruz.

Sonrasında Ekranınız özel solüsyonlarla temizlenerek uygulama yapılacak konuma getiriyoruz.

Stoklarımızdaki Samsung Galaxy A50 Orjinal Ön Camlarımızdan bir tanesini alarak OCA Maddesini uyguluyoruz.

Bu OCA Maddesi fabrikalarda ekran ve cam birleştirilmesinde kullanılan ısı yalıtımlı Esnek bir malzemedir.

Daha sonra Fabrikada kullanılan makinelerin aynısıyla LCD ekranınız ile yeni camın birleşme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Yapılan Cam değişiminin Avantajları çok fazladır.

Görüntüyü veren Dokunmatiği sağlayan LCD Ekran sizin kendi ekranınız olacağından, Cihazınız birebir orjinalliğini koruyacak ve Cam değişimi yapıldığını hiç kimse anlamayacaktır. Kesinlikle %1 bile aksaklık olmayacak, %100 Orjinal olacaktır.

Yapılan işlemler, Toz almaya – sensör hatalarına – Baloncuk Hava kabarcığı gibi sorunlara 6 AY GARANTİ vermekteyiz.

Cam değişimi Sonrası 20 TL değerindeki Ekran Koruyucu Jelatin Hediyemizdir.

SAMSUNG A50 İLE İLGİLİ DİĞER YAPTIĞIMIZ İŞLEMLER

Samsung A50 Kamera değişimi

Samsung A50 Arka Kapak Değişimi

Samsung A50 Cep telefon Hoparlör tamiri 

Samsung A50 Microfon Değişimi

Samsung A50 Sıvı Teması Onarımı

Samsung A50 Batarya Değişimi

Samsung A50 Sarj Soket Değişimi

Samsung A50 Kasa Değişimi

Samsung A50 Yazılım Güncelemesi

Samsung A50 Cep telefonunuz ekranını 20 dakika gibi bir sürede teslim ediyoruz 6 ay servis garantisi ve 30 TL değerinde kırılmaz cam hediye ediyoruz.Ücretsiz Cep Telefon Arıza tespiti,Ücretsiz kargo hizmeti,Uygun fiyatlarımızı kaçırmayın.Samsung A50 ile ilgili bütün teknik destek hizmeti en hızlı şekilde sunuyoruz

İlginizi Çekebilir;Samsung Galaxy S20 Ekran Değişimi