Samsung Galaxy S11 Ekran Değişimi

Açıklama

Tufan İletişim olarak tarafımıza en çok gelen sorunlardan biri olan Samsung Galaxy S11 ekran değişimi konusunda uzman ekibimizle siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmet veriyoruz. Ünlü telefon markalarından Samsung’un en sevilen modellerinden olan S11 cihazlarda zamanla kullanıcı kaynakla pek çok sorun meydana gelebiliyor. Bu sorunlardan çoğusu S11 ekran değişimi oluyor.

Akıllı cihazlar hayatımıza girdiğinden beri, hayatımız daha kolay bir hal aldı. Dokunarak fotoğraf çektiğimiz, aramaları yanıtladığımız, gün boyu sosyal medyada gezdiğimiz ekranımız dikkatsizlik sonucu kırıldıysa ve artık kullanamıyorsak, hayat durmuş demektir. Bu durumda Samsung S11 ekran değişimi fiyat kullanıcılar tarafından da merak edilmektedir.

Düşme, çarpma, darbe alma, sıvı ile temas etme, sıkışma sonucu mobil cihazların ekranlarında kırılma, renk kaybı, karıncalanma, çatlama gibi sorunlar meydana gelebilir. Özellikle kırılma ve renk kaybı durumlarında telefon hiçbir surette kullanılmadığından dolayı, kullanıcılar panik oluyor ve teknik servis aramaya koyuluyor. Mobil cihazlarda seçilen teknik servis ise ya cihazlara hayat bahşediyor ya da cihazınız çöp oluyor.

Samsung Galaxy s11 Ekran değişimi

Firma olarak ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör, kamera sorunları vb. konularda verdiğimiz teknik desteğin yanı sıra yazılım olarak da müşterilerimize kalıcı çözümler sunmayı hedefliyoruz. Günümüzde telefon sektöründe karşılaşılan en büyük sorun yedek parça değişimi ve teknik servis seçimidir. S11 ekran değişimi konusunda verdiğimiz hizmette kullanmış olduğumuz yedek parçalar tamamen orijinaldir. Firma olarak müşterilerimize kusursuz hizmet vermek amacı ile tedarikçilerimizi de özenle seçmekteyiz. Yedek parça toptancıları tarafından firmamıza gelen yedek parçalar, piyasada tamamen orijinal olarak kabul görmektedir ve 6 ay garanti kapsamındadır. Ayrıca bu parçalar, tamamen denenmiş ve hatasız olduğu kabul gördükten sonra bizlere iletilmektedir.

Teknolojik ekipmanları kullanarak gerçekleştirdiğimiz Samsung Galaxy S11 ekran değişimi ise yine 6 ay işçilik garantilidir. Yedek parça üreticisi olan fason firmalar, maliyetleri düşürmek amacı güttüğünden dolayı, kullanılan ekipmanların kalite düzeyi de oldukça düşüktür. Teknik servisler, yine daha çok kar etme amacı ile kalitesiz ve gerçek olmayan yedek parça kullanımı yapmaktadır.

Tufan İletişim olarak Samsung Galaxy S11 ekran değişimi için tamamen orijinal parçalar kullanmamızın yanı sıra, sürekli olarak müşterilerimiz ile de iletişim halindeyiz. İstanbul’da bulunan firmamıza cihazlar iletildiğinde öncelikle sorunun kaynağını buluyor ve daha sonra onarım ekibimize gönderiyoruz. Ekibimiz iş yoğunluğunu da göz önünde bulundurarak aynı gün içerisinde cihazın tamirat işlemini gerçekleştiriyor.

S11 ekran değişimi işleminin yanı sıra firmamızda diğer yedek parçaların tamiratını da yapmaktayız. Cihaz elimize ulaştığında var olan sorunları tespit ederek sizlere en kalıcı çözüm yollarını sunuyoruz. Yapılan ekran değişimi sonrası, cihazınız ilk aldığınız gibi görünüyor. Bu sebeple ekran değişimi yapıldığını kimse anlamıyor. Cihazınızda meydana gelen sorunların kaynağı ekran değil, sadece camda kırılma da olabilir. Bu durumda S11 ekran değişimi yerine cam değişimini öneriyoruz.

S11 Ekran Değişimi Fiyatı

Piyasada Samsung Galaxy S11 ekran değişimi fiyat konusu farklılık göstermektedir. Firmaların kullandığı yedek parçaların kalitesi ve işçilik maliyetleri de göz önünde bulundurulduğunda fiyatlar farklılık arz etmektedir. Ancak, teknik servisin hizmeti ile fiyat bilgisi her zaman doğru orantılı değildir. Firmalar, yedek parçalar orijinal olmadığından dolayı düşük fiyat da sunabilir. Bu size cazip gelmesin. Ancak yüksek fiyat talep eden teknik servisler de gerçek yedek parça kullanıyor demek değildir.

Tufan İletişim olarak bizler, kısa süre içerisinde sizlerin mağduriyetlerini gidermek adına sorunu çözerken, tamamen orijinal yedek parçaların kullanılmasına ve diğer parçaların zarar görmemesine özen gösteriyoruz. Piyasada bulunan rakiplerimiz, cihazlardaki orijinal parçaları dahi söküp yerlerine 20 TL’lik parçalar monte ederken, bizler sadece sorunu çözüyor ve farklı bir parçada sorun varsa hemen siz değerli müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.

Teknoloji ile işçiliğimizi buluşturduğumuz firmamızda verdiğimiz teknik destek hizmeti her daim kusursuz olmuş ve olmaya devam etmektedir. Yaptığımız işler 6 ay süresince garantilidir. Firmalar, yedek parça garantisi dahi sunmazken, hem yedek parça hem de işçilik garantisi ile rakiplerimize meydan okuyoruz.

Sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlerle irtibata geçebilir ve Samsung Galaxy S11 ekran değişimi fiyat konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir: Samsung Galaxy A80 Ekran Değişimi

s11 ekran değişimi
s11 ekran değişimi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung Galaxy S11 Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp