Xiaomi Redmi Note 7 Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 7 Ekran Değişimi Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak  ekran camı değişimi işleminiz, günlük iş yoğunluğumuza göre 30 dakika ile 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Xiaomi Redmi Note 7 Ekran Değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü olan %100 orijinal ekran kullanmaktayız. Orijinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir.

Kategoriler:

Açıklama

Xiaomi Redmi Note 7 Ekran Değişimi diğer tüm işlemler gibi profesyonel bir biçimde gerçekleştirdiğimiz işlemlerden bir tanesidir. Özellikle son dönemde herkes akıllı telefon kullanmaya başladığından dolayı tamir işlemlerinde de oldukça fazla yoğunluk meydana gelmiştir.

Dikkatsizlik sonucunda meydana gelebilecek kazalardan dolayı cep telefonlarınızın hasar alması oldukça olası ve normal bir durumdur. Cep telefonunuz hasar aldığında yeni bir cep telefonu edinmek yerine elinizde var olan telefonu tamir ettirmek maliyet açısından da en mantıklı olanıdır. Fakat bazı durumlarda düşük maliyete tamir yaptırmak isterken daha yüksek maliyetleri ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle bu yazımızda Xiaomi Redmi Note 7 Ekran Değişimi ve telefon tamir & ekran değişimi işlemlerini yaptırmadan önce nelere dikkat etmelisiniz bunlardan bahsedeceğiz.

Öncelikle piyasada sayamayacağınız kadar fazla telefon tamircisi ve teknik servis bulunmaktadır. Fakat bunlardan bazıları tamamen yanlış işlem yaparken aynı zamanda  sahte malzeme kullanan merdiven altı tamirci  & teknik servislerdir. Genel olarak telefon tamirleri yapılmadan önce hasar tespiti gerçekleştirilmektedir. Daha sonra yapılan hasar tespiti ile birlikte tamir edilmesi gereken kısım tamir edilir, değişmesi gereken yedek parça da değiştirilmektedir. sahte telefon tamircileri öncelikle hasar tespitinde hasar almayan noktaları da sizlere hasarlı olarak gösterip hasar almayan noktadaki parçayı çıkarıp yerine sahte olan parçayı takabilirler. Bu bazı durumlarda telefonunuzun patlamasına ve fiziksel yara almanıza da sebebiyet verebilir. Bu nedenle bu gibi durumlara karşı önlem almalı ve dikkatli hareket etmelisiniz.

Ekran Değişiminde Tufan İletişim

Tufan iletişim olarak en sık yaptığımız işlemlerden bir tanesi ekran değişimidir. Kullandığımız her parça ise orijinal olarak kabul gören son kalite piyasa ürünleridir. Ekran değişimlerinde ve diğer tüm tamir işlemlerinde önemli olan en büyük hususlardan bir tanesi takılan parçanın orijinal olmasıdır. Çünkü orijinal olmayan parçalar zaman içerisinde telefonunuzun sağlam olan parçalarını da bozabilirler. Bu nedenle orijinal olmayan ürünler kullanan tamircilerden kaçınmalısınız. Xiaomi Redmi Note 7 Ekran değişimi sürecimiz ilk başta hasar tespiti ile başlamaktadır. Daha sonra hasar tespitinde meydana çıkan tüm hasarların en kaliteli yoldan nasıl giderilebileceğini belirleriz. Daha sonra karar verilen işleme başlanır.

Telefon teslim sürecimiz iş yoğunluğumuza bağlı olarak 30-40 dakika arasında sürmektedir. Gün içerisinde çok yoğun bir iş temposuna göre olarak da 1 saat sürebilmektedir. İşlem sonrasında cep telefonunuzun tüm kontrol ve ayarlarını tek tek ve özenle gerçekleştirerek cep telefonunuzu siz değerli müşterimize teslim ediyoruz. Tüm ekran değişimi işlemlerimizde süre aşağı yukarı aynıdır. İşlemlerimiz işinde uzman ve profesyonel elemanlarımız tarafından son kalite ekipmanlar ile gerçekleştirilmektedir.

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere kullandığım tüm ürün ve ekipmanlar orijinal parça toptancılarından bizzat teslim aldığımız ve her biri garantili olan ürünlerdir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra işlem sonrasında da Xiaomi Redmi Note 7 Kırılmaz cam ekran koruyucuyu da ücretsiz olarak siz müşterilerimize hediye ederek telefonunuzu daha güvenli ve rahat bir biçimde kullanmanızı sağlıyoruz. Kırılmaz ekranlar düşme ve benzeri durumlarda cep telefonunuzun ekranının kırılmamasını sağlayarak koruma sağlar. Bu nedenle kullanmanızı tavsiye ederiz.

Xiaomi Redmi Note 7 Ekran Değişimi Fiyatı

Xiaomi Redmi Note 7 Ekran Değişimi Fiyatı genel olarak her durumda olduğu gibi piyasanın durumuna bağlı olarak değişmektedir. Piyasanın durumu ise tamamen yeni çıkan modellerde kullanılan parçaların kalitesine göre değişmektedir. Orijinal parça alımı gerçekleştiren toptancıların ürün yedek parçalarını alım fiyatı piyasanın durumuna göre değişkenlik arz ederken alım fiyatlarının üzerine kar amaçlı ekleyecekleri fiyat ile bizim alım fiyatımız arasındaki farka bağlı olarak yapacağımız işlem sonrasında fiyat üzerine işçiliğimizi de ekleyerek sizlere uygun bir fiyat çıkarıyoruz. Dolayısıyla ger bütçeye uygun biçimde kaliteli hizmet almanızı sağlıyoruz.

Xiaomi Redmi Note 7 ekran değişimi işlemi yaptırmanız gerektiğini gösteren bazı durumlar vardır. Telefonunuzun ekranı siyah renge bürünmüş ise, ekranda karıncalanmalar yaşanıyor ise, ekran camınız parçalara ayrıldı ise, telefonunuz daha büyük hasarlar almadan mutlaka tamir için ilgili noktalarımıza ulaşmalısınız. Bu oldukça doğru bir yaklaşım olacaktır. Detaylı bilgi için web sitemiz içerisinde yer alan telefon numaralarımızdan bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Veya daha detaylı ve yerinde bilgi için yine web sitemiz içerisinde yazan adresimizden ilgili teknik servis noktalarımıza kolay bir biçimde ulaşabilirsiniz…

 

İlginizi Çekebilir; Vestel Venüs V4 Ekran Değişimi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Xiaomi Redmi Note 7 Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp