iPhone 11 Pro Ekran Değişimi

iPhone 11 Pro Ekran Değişimi Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak  ekran camı değişimi işleminiz, günlük iş yoğunluğumuza göre 30 dakika ile 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

iPhone 11 Pro Ekran Değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü olan %100 orijinal ekran kullanmaktayız. Orijinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir

Kategoriler:

Açıklama

iPhone 11 Pro Ekran Değişimi son zamanlarda  fazla gerçekleştirdiğimiz işlemlerdendir. Özellikle Apple markasının çıkardığı yeni seri modelleri sebebi ile kullanım oldukça fazla oranda artmıştır. Bu artış sonrasında kullanım da oldukça sıkılaştığından dolayı iPhone 11 Pro Ekran değişimi de kaçınılmazdır. Telefon tamir ettirmek veya daha basit işlem olarak ekran değişimi yaptırmak aslında çok önemsenmese de dikkat edilmelidir. Çünkü yanlış tamirci sonrasında yanlış tamir işlemi bir çok maddi zarara ve aslında bir noktadan sonra insan sağlığı konusunda zarara da sebep olabilmektedir.

Cep telefonlarının hayatımızı kolaylaştırması, geçmişten bugüne oldukça fazla gelişme gösteren cep telefonlarının en son vardığı nokta akıllı telefonlardır. Akıllı telefonlar oldukça dinamik yapıları ile kişiler arası iletişimi daha kolay ve konforlu bir biçimde sağlarken aynı zamanda cep telefonu üzerinden her şeyi kolay bir biçimde gerçekleştirmemizi sağlar. Bu nedenle cep telefonu en önemli ve gerekli buluşlardan bir tanesi olarak halen gelişerek bizlere ulaşmaya devam etmektedir. Cep telefonlarımız dikkatsizlik sonucunda düşme ile veya herhangi bir darbe ile kırılabilir. Bu düşme veya darbe sonrasında ana ekranınız kullanılmayacak duruma gelebilir. Böyle durumlarda yeni bir telefon almak yüksek maliyet gerektireceğinden yeni bir model almak istemiyorsanız telefonunuzu tamir ettirmek daha akıllıca bir yaklaşım olacaktır.

 

Hızlı Ve Kaliteli Tamir Hizmeti

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere iPhone 11 Pro Ekran Değişimi işlemi, aslında oldukça dikkatli olunması gereken bir işlemdir. Genel olarak telefon tamirlerinde ve ekran değişimlerinde, piyasada kendini teknik servis olarak ilan eden bir çok merdiven altı tamirci yer almaktadır. Bu tamirciler telefon tamirlerinde veya ekran değişimlerinde sahte ve orijinal olmayan parçalar kullanarak telefonunuzun uzun vadede daha büyük zararlar almasında sebep olmaktadırlar. Unutmayın ki telefon tamirlerinde önemsenmesi gereken en önemli konu parça değişimlerinde orijinal parçaların kullanılıyor olmasıdır.

Sahte telefon tamircileri konusunda bir diğer önemli nokta ise hasar tespitinin yanlış biçimde yapılmasıdır. Bu durumda sahte telefon tamircileri telefonunuzun hasar aldığı noktalar dışında da hasar belirterek, cep telefonunun orijinal parçalarını sökerek yerine sahte ve orijinal olmayan parçaları takabilirler. Bunun üzerine de sizden büyük ücret talep edebilirler. Bu takılan ve orijinal olmayan parçalar telefonunuzun diğer parçalarına da zarar vermekten ziyade, telefonunuzun patlamasına bile sebebiyet verebilir. Bu nedenle tamirci seçmeden önce dikkatli olmanızda fayda vardır.

Tufan İletişim olarak esas aldığımız en önemli nokta kalitedir. Telefon tamirlerinde kullandığımız tüm ekipman ve yedek parçalar orijinal parça toptancıları tarafından temin edilen parçalardır. Hepsinin ayrı ayrı garantisi vardır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz.

 Değişimi Süreci

iPhone 11 Pro Ekran Değişimi süreci genel olarak yaptığımız hasar tespiti ile başlar. Hasar tespitini işinde uzman ve tecrübeli personellerimiz son kalite ekipmanlar ile gerçekleştirirler. Daha sonrasında hasar alan parçanın yerine orijinalini takıp, son adımda da telefonunuzun tüm ayar ve kontrollerini özenle gerçekleştirerek iş yoğunluğumuza göre ortalama 30-40 dakika içerisinde siz değerli müşterilerimize teslim etmekteyiz. Bunun yanı sıra her ekran değişimi işlemlerimizden  sonra da iPhone 11 Pro Kırılmaz Cam ekran koyucuyu ekleyerek telefonunuzu daha güvenli ve rahat bir biçimde kullanmanız için ücretsiz bir şekilde sizlere sunmaktayız.

Kırılmaz ekran koruyucu camlar telefonunuzun ana ekranını koruyarak darbe sonucunda veya düşme sonucunda telefonunuzun tekrar kırılıp hasar almasını önlemektedir. Bu nedenle ekran koruyucu kırılmaz cam kullanmanız da telefonlarınızın güvenliği açısından oldukça önemli bir detaydır.

iPhone 11 Pro Ekran Değişimi Fiyatı

iPhone 11 Pro Ekran Değişimi Fiyatı genel olarak piyasa durumuna göre değişkenlik arz eden bir durumdur. Bu nedenle piyasadaki orijinal yedek parçaların orijinal parça toptancılarından alınma fiyatı ve bunun üzerine bizim orijinal parça toptancılarından alım fiyatımıza göre değişmektedir. Parçaların tümünün orijinal olması, piyasadaki yeni telefon modellerinin de ortaya çıkması ile beraber bazı durumlarda yükselebilmektedir. Alım fiyatımızın üzerine işçiliğimize de ekleyerek siz müşterilerimize en uygun fiyatlarla kaliteli bir hizmet sağlıyoruz.

Detaylı bilgi için ilgili telefon numaralarımızdan veya yerinde bilgi için Web sitemiz içerisinde yer alan adresimizden teknik servis noktalarımıza uğrayabilir ve yaptırmak istediğiniz işlem hakkında bilgi, yedek parça fiyatı, telefon tamir ve teslim edilme süresi gibi bir çok durum hakkında bilgi alabilirsiniz…

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 11 Pro Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp