iPhone 11 Pro Ekran Değişimi

(1 müşteri incelemesi)

iPhone 11 Pro Ekran Değişimi Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak  ekran camı değişimi işleminiz, günlük iş yoğunluğumuza göre 30 dakika ile 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

iPhone 11 Pro Ekran Değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü olan %100 orijinal ekran kullanmaktayız. Orijinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir

Açıklama

iPhone 11 Pro Ekran Değişimi son zamanlarda  fazla gerçekleştirdiğimiz işlemlerdendir. Özellikle Apple markasının çıkardığı yeni seri modelleri sebebi ile kullanım oldukça fazla oranda artmıştır. Bu artış sonrasında kullanım da oldukça sıkılaştığından dolayı iPhone 11 Pro Ekran değişimi de kaçınılmazdır. Telefon tamir ettirmek veya daha basit işlem olarak ekran değişimi yaptırmak aslında çok önemsenmese de dikkat edilmelidir. Çünkü yanlış tamirci sonrasında yanlış tamir işlemi bir çok maddi zarara ve aslında bir noktadan sonra insan sağlığı konusunda zarara da sebep olabilmektedir.

Cep telefonlarının hayatımızı kolaylaştırması, geçmişten bugüne oldukça fazla gelişme gösteren cep telefonlarının en son vardığı nokta akıllı telefonlardır. Akıllı telefonlar oldukça dinamik yapıları ile kişiler arası iletişimi daha kolay ve konforlu bir biçimde sağlarken aynı zamanda cep telefonu üzerinden her şeyi kolay bir biçimde gerçekleştirmemizi sağlar. Bu nedenle cep telefonu en önemli ve gerekli buluşlardan bir tanesi olarak halen gelişerek bizlere ulaşmaya devam etmektedir. Cep telefonlarımız dikkatsizlik sonucunda düşme ile veya herhangi bir darbe ile kırılabilir. Bu düşme veya darbe sonrasında ana ekranınız kullanılmayacak duruma gelebilir. Böyle durumlarda yeni bir telefon almak yüksek maliyet gerektireceğinden yeni bir model almak istemiyorsanız telefonunuzu tamir ettirmek daha akıllıca bir yaklaşım olacaktır.

 

Hızlı Ve Kaliteli Tamir Hizmeti

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere iPhone 11 Pro Ekran Değişimi işlemi, aslında oldukça dikkatli olunması gereken bir işlemdir. Genel olarak telefon tamirlerinde ve ekran değişimlerinde, piyasada kendini teknik servis olarak ilan eden bir çok merdiven altı tamirci yer almaktadır. Bu tamirciler telefon tamirlerinde veya ekran değişimlerinde sahte ve orijinal olmayan parçalar kullanarak telefonunuzun uzun vadede daha büyük zararlar almasında sebep olmaktadırlar. Unutmayın ki telefon tamirlerinde önemsenmesi gereken en önemli konu parça değişimlerinde orijinal parçaların kullanılıyor olmasıdır.

Sahte telefon tamircileri konusunda bir diğer önemli nokta ise hasar tespitinin yanlış biçimde yapılmasıdır. Bu durumda sahte telefon tamircileri telefonunuzun hasar aldığı noktalar dışında da hasar belirterek, cep telefonunun orijinal parçalarını sökerek yerine sahte ve orijinal olmayan parçaları takabilirler. Bunun üzerine de sizden büyük ücret talep edebilirler. Bu takılan ve orijinal olmayan parçalar telefonunuzun diğer parçalarına da zarar vermekten ziyade, telefonunuzun patlamasına bile sebebiyet verebilir. Bu nedenle tamirci seçmeden önce dikkatli olmanızda fayda vardır.

Tufan İletişim olarak esas aldığımız en önemli nokta kalitedir. Telefon tamirlerinde kullandığımız tüm ekipman ve yedek parçalar orijinal parça toptancıları tarafından temin edilen parçalardır. Hepsinin ayrı ayrı garantisi vardır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz.

 Değişimi Süreci

iPhone 11 Pro Ekran Değişimi süreci genel olarak yaptığımız hasar tespiti ile başlar. Hasar tespitini işinde uzman ve tecrübeli personellerimiz son kalite ekipmanlar ile gerçekleştirirler. Daha sonrasında hasar alan parçanın yerine orijinalini takıp, son adımda da telefonunuzun tüm ayar ve kontrollerini özenle gerçekleştirerek iş yoğunluğumuza göre ortalama 30-40 dakika içerisinde siz değerli müşterilerimize teslim etmekteyiz. Bunun yanı sıra her ekran değişimi işlemlerimizden  sonra da iPhone 11 Pro Kırılmaz Cam ekran koyucuyu ekleyerek telefonunuzu daha güvenli ve rahat bir biçimde kullanmanız için ücretsiz bir şekilde sizlere sunmaktayız.

Kırılmaz ekran koruyucu camlar telefonunuzun ana ekranını koruyarak darbe sonucunda veya düşme sonucunda telefonunuzun tekrar kırılıp hasar almasını önlemektedir. Bu nedenle ekran koruyucu kırılmaz cam kullanmanız da telefonlarınızın güvenliği açısından oldukça önemli bir detaydır.

iPhone 11 Pro Ekran Değişimi Fiyatı

iPhone 11 Pro Ekran Değişimi Fiyatı genel olarak piyasa durumuna göre değişkenlik arz eden bir durumdur. Bu nedenle piyasadaki orijinal yedek parçaların orijinal parça toptancılarından alınma fiyatı ve bunun üzerine bizim orijinal parça toptancılarından alım fiyatımıza göre değişmektedir. Parçaların tümünün orijinal olması, piyasadaki yeni telefon modellerinin de ortaya çıkması ile beraber bazı durumlarda yükselebilmektedir. Alım fiyatımızın üzerine işçiliğimize de ekleyerek siz müşterilerimize en uygun fiyatlarla kaliteli bir hizmet sağlıyoruz.

Detaylı bilgi için ilgili telefon numaralarımızdan veya yerinde bilgi için Web sitemiz içerisinde yer alan adresimizden teknik servis noktalarımıza uğrayabilir ve yaptırmak istediğiniz işlem hakkında bilgi, yedek parça fiyatı, telefon tamir ve teslim edilme süresi gibi bir çok durum hakkında bilgi alabilirsiniz…

iPhone 11 Pro Ekran Değişimi için 1 inceleme

  1. Avatar

    Baran

    Araştırdım fiyat diğer firmalara göre uygun ve çok ilgililer oldukça memnun kaldım

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hasanpaşa İş Bankasını geçtikten sonra tabelada
CEP TELEFONU HASTANESİ – TUFAN İLETİŞİM
(yazan köşe dükkan)
Söğütlü çeşme metrobüs durağına 2 dk
Fikirtepe metrobüs durağına 3 dk
Ziverbey minibüs yoluna 2 dk
Ziverbey 5 dk
Pendik Metrosuna 5 dk
Marmaraya Yakın Kadıköy tarafından gelirken Hasanpaşa İş bankasını geçince ilk telefoncu

Tarif : İstanbul içi gelmek isteyen müsterilerimiz,metro,metrobüs.marmaray,münübüsyolun ortak noktası olan söğütlüçeşme durağına 2 dakika yürüme mesafesi olan hasanpaşa istikametinde 2 dakika yürüme mesafesi olan hasanpaşa işbankasının hemen 2 mağaza ilerisinde TUFAN İLETİŞİM TABELANIN olduğu mağaza,Her istanbulun her bölgesinde çok kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

“Kargolarınız tek taraflı ücretsizdir ve ücretsiz kalmaya devam edecektir.”

 

logo yurtici Gönderi Kodu: 400167367

logo yurtici Telefon: 444 99 99

 

Mng kargo logo Kurumsal Gönderi Kodu: 317 321 029

Mng kargo logo İletişim: 444 0606

 

Tufan İletişim’i diğer teknik servislerden ayıran tek fark “ücretsiz kargo çağırmak” değildir. Paketlemelerde havalı ambalaj sistemi kullanıyoruz. Çünkü bir emanet olarak bize gönderdiğiniz cep telefonunuzda ezilme, yamulma, kırılma gibi zararlar oluşmasına izin vermeyiz. Amacımız cep telefonunuzun tamirden sonra da en kaliteli şekilde kullanmanızı sağlamaktır.

NOT: Lütfen göndermiş olduğunuz kargonun içerisine TELEFON, ADRES, varsa TELEFON ŞİFRENİZİN BİLGİLERİNİ eklemeyi unutmayın.

Ödemeyi Nasıl yapabilirim ?

Kargo şirketleri ile gelen ürünler elimize ulaşıldıktan sonra genel testlerini yapıyoruz.Telefonun masrafını cıkardıktan sonra siz değerli müsterilerimize sunuyoruz müsteri onayı aldıktan sonra onarımına başlıyoruz.Cep telefonunuz hazır halla geldikten sonra SSS Bölümünde sistemimizde kayıtlı olan banka bilgilerimizden havale veya EFT  yaptıktan sonra  faturasını kesiyoruz.cihazınız hazır olup aynen gün içerisinde dilediğiniz kargo şirketi  ile sizlere garanti belgesi ve faturası ile beraber gönderiyoruz..

İletişim Bilgilerimiz

Hasanpaşa İş Bankasını geçtikten sonra tabelada
CEP TELEFONU HASTANESİ – TUFAN İLETİŞİM(yazan köşe dükkan)

Ulaşım İmkanlarımız

Söğütlü çeşme metrobüs durağına 2 dk
Fikirtepemetrobüs durağına 3 dk
Ziverbey minibüs yoluna 2 dk
Ziverbey 5 dk
Pendik Metrosuna 5 dk
Marmaraya Yakın
Kadıköy tarafından gelirken Hasanpaşa İş bankasını geçince ilk telefoncu

İletişiminiz bol, hattınız açık olsun..!

Ücretsiz kargo çağırmak

Kadıköy’de hizmet veren en eski cep telefonu teknik servislerinden olan firmamız kaliteden taviz vermeden hizmet üretmeye devam ediyor. Tufan İletişim olarak zaman kaybına tahammül edemeyen siz değerli müşterilerimizin sorunlarını en kısan zamanda çözmeye gayret ediyoruz.

Yıllardır kullandığımız cep telefonlarında zaman zaman tamir ve değişim sorunlarıyla karşılaşıyoruz. Biz sadece telefon tamirine değil tamir sonrası çözüme odaklı bir firma olarak sizlere yardımcı oluyoruz.

Ücretsiz Kargo Hizmetimiz

Sektöründe bir numara olmayı hedefleyen firmamız ülkemizde sıkıntılı olan “onarım sonrasında da hizmet” sektöründe de öncü kuruluştur. Ülkemizde yeterince dikkate alınmayan “onarım sonrası hizmet” konusunda garanti veren tek kuruluşuz. 7/24 hizmet prensibiyle hareket eden firmamız, sorunlarınızı en ivedi bir şekilde çözmek için derhal iletişime geçeriz. Çünkü vizyonumuz müşteri memnuniyetini en yüksek yerde tutmaktır. Tamir olsun, değişim olsun her türlü sorununuza en kısa zamanda çözüm üretiyoruz. Unutmayın, bize tamir için gönderdiğiniz telefonlarınızda yapılan her türlü işlem firmamız tarafından garanti altındadır. Çağın ve teknolojinin getirdiği anlayışına uygun olarak servisimizi ve hizmetimizi güncelliyoruz.

Edirne’den Artvin’e, Hakkari’denTrabzon’a ülkemizin her yerinden bize çok rahat ulaşabilir, ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kargo ile gönderdiğiniz ürünler için tek kuruş ödemenize gerek yoktur. Gönderdiğiniz cep telefonunuz bize ulaşır ulaşmaz aynı gün içinde sizinle görüşme sağlıyoruz. Uzman profesyonel ekibimizle aynı gün içinde arızalı cihazınızı tamir ediyor, kargo ile adresinize gönderiyoruz.

*kargolar tek taraflı ücretsizdir.

 

 

Hemen Ara
WhatsApp 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp