iPhone 6 Ekran Cam Değişim Fiyatı

iPhone 6 Ekran Cam Değişim Fiyatı Apple iphone Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak iphone 6S telefon ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 10 dakikala 30 arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay  garantilidir.

İphone ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü olan %100 orijinal ekran kullanmaktayız. Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir.

İphone 6S Ekranların kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmakta.Apple iphone 6S ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Iphone iphone 6S ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

İphone 6s Cam Değişimi

İphone 6S Cam Değişimi – Apple Cihazınızın ekranı çatladı ve kırıldıysa, Görüntü var, kullanabiliyorsanız, çatlayan cam yüzünden komple ekran değiştirmek zorunda kalmayın.400-500 TL gibi paralar ödemeyere orjinal görünümlü yan sanayi ekranlar taktırmayın.150-200 TL Arası orjinal ekranınızı onarıp size teslim ediyoruz.

Biz Ekibi olarak sizlere kurumsal bir hizmet sunuyoruz.

Cihazınızın kırık olan ön camını Özel Endüstriyel Makinelar vasıtasıyla kolayca söküyoruz.

Sonrasında İphone 6S Ekranınız özel solüsyonlarla temizlenerek uygulama yapılacak konuma getiriyoruz.

Stoklarımızdaki iphone 6S Ön Camlarımızdan bir tanesini OCA Maddesini uyguluyoruz.

Bu OCA Maddesi fabrikalarda ekran ve cam birleştirilmesinde kullanılan ısı yalıtımlı Esnek orjinal bir malzemedir.

 Sonra Fabrikada kullanılan makinelerin aynısıyla LCD ekranınız ve yeni camın birleşme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Yapılan Cam değişiminin Avantajları çok iyidir.

Görüntüyü veren Dokunmatiği sağlayan apple LCD Ekran sizin kendi ekranınız olacağından, Cihazınız birebir orjinalliğini koruyacak ve Cam değişimi yapıldığını hiç kimse anlamayacaktır. Kesinlikle %1 bile aksaklık olmayacak, %100 Orjinal Kalacaktır.

Cam değişimi Sonrası 20 T L değerindeki Ekran Koruyucu Jelatin Hediyemizdir.

İPHONE 6S İLE İLGİLİ DİĞER YAPTIĞIMIZ İŞLEMLER

iphone 6S Kamera değişimi

iphone 6S Cep telefon Hoparlör tamiri 

iphone 6S Mikrofon Değişimi

iphone 6S Sıvı Teması Onarımı

iphone 6S Cep telefonları elektronik anlamda sıvı temasına maruz kaldığı durumda cihazın elektronik ünitesi olan anakart üzerindeki entegrelerde hattalar oluşur.. Sebebi ise cihazın çalışması için var olan gerekli düzensiz voltaj değerlerinin devre üzerinde etkin bir şekilde geziyor olmasından kaynaklanmaktadır. Örneğin cep telefonunuz ekranı açık iken sıvı temasına maruz kaldıysa cihazın en çok enerji harcayan ekranın aydınlatılmasını sağlayan  en yüksek enerji değerlerinin o anda etkin olduğu ekranın arka aydınlatma devresi sıvıya maruz kalarak kısa devreye oluşur ve o an o ünitelerine zarar vererek cihazın kapanmasına sebep olur. Dolayısıyla bu durumda anakartınızın doğru ve bilir teknisyenler tarafından onarılması gerekmekte. Bilinmelidir ki zarar gören bu cep telefonunuz ileri düzeyde son teknoloji kullanılarak üretilmiş bir elektroniktir.Sıvı temasına kalan ürünler servisimizde son teknoloji makinalarla özel sıvı temizleme jeler kulanarak onarımı yapıyoruz.

İphone Teknik Aksesuar Değişimi

iphone 6S Batarya Değişimi

İphone 6S telefonunuzun pil şişmesi  veya  % 50 veya % 40 lardan iken  iken kapanıyorsa pilinizin ömrü birmiştir.Apple uzman teknisyenlerimiz tarafında 15ile 20 dakika kısa bir sürede telefonunuzun pilini değiştirip sizlere teslim ediyoruz.İphone 6S pil değişimlerimimiz tamamen garantili olup herhangi bir sorunla direk değişimini yapıyoruz.iphone 6S bataryalarımız en kaliteli ürünlerden oluşmaktadır.İphone 6S telefonunuzun pil şişmesi  veya  % 50 veya % 40 lardan iken  iken kapanıyorsa pilinizin ömrü birmiştir.Apple uzman teknisyenlerimiz tarafında 15ile 20 dakika kısa bir sürede telefonunuzun pilini değiştirip sizlere teslim ediyoruz.İphone 6S pil değişimlerimimiz tamamen garantili olup herhangi bir sorunla direk değişimini yapıyoruz.iphone 6S bataryalarımız en kaliteli ürünlerden oluşmaktadır.İphone 6 bataryalarımız 1810 mAh oluşmaktadır.İphone 6S pil konuşma süresi? İphone 6S bataryalarımız tahmini konuşma süresi 4:30  ile 5:00 saat kulanılmaktadır.İphone 6 batarya kaç gün gider ? iphone 6S kulanmaya bağlı 2 gün gibi bir süre gider.iphone 6S batarya değişimleriniz ilk gün ki performansına kesinlikle gelir.

iphone 6S Sarj Soket Değişimi

İphone sarj soketlerimiz orjinal olarak değişmektedir.sarj soket ile beraber alt microfonda değişmekte olup orjinal parçalarını kulanmaktayız.değiştirdiğimiz bütün yedek parçalar servisimizce 6 ay garantilidir garanti belgesi ile beraber siz değerli müsterilerimize teslim etmekteyiz.

iphone 6S Kasa Değişimi

Apple iphone 6S telefonunuzu mağazamızda bütün model cep telefon orjinal kapak kasa değişimi 1 ile 2 saat gibi bir zamanda orjinal fabrika çıkışı gibi siz değerli müsterilerimize teslim ediyoruz.Apple Cep telefonları fabrika çıkışı itibariyle alüminyum alaşım kasaya sahiptirler. Kullanıma bağlı olarak bu telefon kasaları çizilebilir, kırılabilir, ezilebilir, bükülebilir ve belli bir süre sonra deforme olabilir. Deformasyona uğrayan iphone 6S cep telefonlarınızın kasalarını sıfırı ile değiştirerek ilk günkü yeni görüntüsüne kavuşturuyoruz. Bunun için yapmanız gereken tek şey mağazamıza uğramak veya anlaşmalı olduğumuz kargo ile firmamıza ücretsiz göndermek.Değiştirdiğimiz bütün ürünler mağazamızca 6S garantilidir.

iphone 6S Yazılım Güncelemesi

Cep telefonunuz ister android  İOS ister windows olsun yazılım hatası olan cihazlarınızı orjinal bir sekilde özel baxlarıyla yazılımlarınız yüklüyoruz.Cep telefonunuz orijinal haline getiriyoruz tek yapmanız gerek bize uğramanız.

İlginizi Çekebilir;iPhone 6 Dokunmatik Entegre Değişimi