İndirim!

İphone 6 Ekran Fiyatı

300.00 125.00

Garanti: 6 Ay
Kargo: Tüm Türkiye ücretsiz
Hediye: Kırılmaz cam jelatin

Ücretsiz Kargo Çağırın
Stok kodu: 258 Kategoriler: ,

Açıklama

İphone 6 Ekran Fiyatı

Apple, dünyanın en beğenilen mobil cihazlarını üretmekle birlikte, maalesef yine dünyanın en pahalı yedek parça ve aksesuarlarını da kullanıcılara sunar. Bu durumda meydana gelebilecek olası hasarlarda kullanıcıların ciddi maliyetlere katlanmak durumunda kalmaları olağandır. Tabii Iphone 6 ekran değişimi fiyatı yetkili servisler ve öze servislerde aynı seviyede değildir. Yetkili servis fiyatları Avrupa ve Amerika’daki fiyatlarla aynı seviyedeyken, özel servisler piyasa koşullarına göre fiyat verebilirler. Açıkça ifade etmek gerekirse orijinal iphone yedek parçaları birebir kalitede özel servislerden de temin edilebilir. Hatta kimi ürünlerin orijinallerinden ayırt edilemeyen türleri de söz konusudur ki, bu ürünler servislere göre oldukça avantajlı düzeydedir. Dünyanın hemen her yerinde, garanti süreleri biten mobil cihazların ekran problemlerinin ortaya çıkması durumunda, yenileme işlemleri genellikle bahsettiğimiz orijinal muadili ürünlerle yapılır. Tabii siz yine de orijinal ürün isterseniz, biz size yetkili servis fiyatının çok daha altında fiyatlarla hizmet verebiliyoruz.

-20 dakika ile 40 dakika arasında ekranınızı değiştirebilirsiniz.

-Ekran değişimlerinde telefonunuzdaki bilgiler silinmez.

 En uygun Iphone 6 ekran değişimi fiyatı

Iphone6, piyasadaki telefonların bir çoğundan daha hassas bir yapıya sahip ve yede parça bakımından daha nadir parçalar cihazın içerisinde kullanılıyor. Zaten Servislerin Iphone 6 ekran değişimi fiyatı noktasında ileri sürdükleri mazeret de tam olarak bu noktada yoğunlaşıyor. Apple ürünlerinin nadide ürünler olduğuna şüphe yok. Ancak bu ekranların üreticisi olan firmalar Apple dışında bir çok markaya ürün tedarik etmelerinin yanı sıra, fason olarak da ürünleri piyasaya sürüyor. Marka maliyetleri bir kenara konduğunda, bu ekranların maliyetleri, servis ürünlerinin yarısından daha uygun maliyetlerle ortaya çıkabiliyor.

Yalnız elbette Iphone 6 ekran değişimi fiyatı üzerinde belirleyici olan tek unsur, ekranın menşe veya markası değil. Ürünün hangi tedarik zincirinden geliyor olduğu da fiyatlarını değiştiriyor. Mevcut koşullarda, bu tür teknoloji araçlarının neredeyse tamamı Çin’de üretilirken, bir grup ürünün Kore ve az miktarda ürünün Japonya’da üretildiğini biliyoruz. Yani İster Apple servi sürünü olsun, ister özel servislerin sağladığı orijinal ürünler veya yan sanayi ürünler olsun, ekranların hemen hepsi uzak doğuda üretiliyor. Bunun yanında, ekran ve panel üreticisi sayısı da çok fazla değil. Elbette ileri derecede düşük kalitedeki ürünler bahsimizin dışında. Bizim ekonomik servis ürünü olarak tanımladığımız ürünler, orijinal veya orijinale denk ürünler olarak karışımıza çıkıyor. Siz deIphone 6 ekran değişimi fiyatı işlemlerinde ürünlerimizi ve servis hizmetlerimizi tercih ederek, avantaj elde edebilir, aynı sonuca çok daha uygun maliyetlerle ulaşabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“İphone 6 Ekran Fiyatı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp