İndirim!

iPhone 6s Ekran Değişimi

200.00 160.00

Garanti: 6 Ay
Kargo: Tüm Türkiye ücretsiz
Hediye: Kırılmaz cam jelatin

Ücretsiz Kargo Çağırın
Stok kodu: 275 Kategoriler: ,

Açıklama

iPhone 6s Ekran Değişimi

Mobil cihazların ekranları bir ok nedene bağlı olarak zaman içerisinde fonksiyonlarını yitirebildiği gibi, kimi ürünlerin darbe kaynaklı olarak hasar alması ve kullanılamaz hale gelmesi de mümkündür. Sektörde, pek çok ekran arızasının tamiri yapılabilmektedir. Ancak, kırılma ve elektronik arızalar gibi durumlarda çoğunlukla değişim gerekli olmaktadır. iPhone 6s ekran değişimi, yaygın olarak verilen bir hizmettir. Günümüzde servis noktalarında bu ürün için farklı kalite ve fiyat seviyelerinde yedek parça bulunmakta ve pek çok servis noktası bu işlemi günlük rutinleri kapsamında bir çok kez yapmaktadır. Yani esasen nitelikli servisler bu hizmeti güvenilir bir şekilde verebilmektedir. Ancak, servisin yetkin olduğunu elbette dışarıdan bakarak anlayabilmek mümkün değildir. Derin analizler yapmalı ve referansları incelemelisiniz. Ayrıca kullanılan parçanın niteliklerini sektör profesyoneli değilseniz anlayabilmeniz de mümkün olmadığından, mağdur olmanız muhtemeldir. Siz en iyisi bu işlemi, güvenilir ellere yani bize teslim ederek gönül rahatlığıyla ekran değişimi hizmetini alın. Uzun vadede ilk satın aldığınızdaki performansı ile kullanabileceğiniz cihazlara bizim aracılığımızla ulaşabilirsiniz.

-20 dakika ile 40 dakika arasında ekranınızı değiştirebilirsiniz.

-Ekran değişimlerinde telefonunuzdaki bilgiler silinmez.

Uygun Fiyatlı iPhone 6s ekran değişimi

Apple ürünleri kullanıcılarının en çok şikayet ettikleri hususların başında, ürünlerin yedek parça ve onarım maliyetleri gelir. Özellikle darbeye veya sıvı temasına bağlı durumlarda garanti koşulları söz konusu olmadığından iPhone 6s ekran değişimi yetkili servis noktalarında, neredeyse telefonun satın alma maliyetlerine yakın rakamlarla gerçekleştirilir. Elbette birçoğumuzun tercihi bu olmaz ve ekran değişim işlemini özel servislere ya da uzman tamir noktalarına yaptırmayı tercih ederiz. Yalnız yukarıda da belirttiğimiz gibi, her ekran aynı fiziksel görünüme sahip olsa da, aynı sonucu ortaya koymaz. Çok kalitesiz ve ucuz ürünlerde, renk kusurları, ışık problemleri, piksel ve çözünürlük problemleri ve dokunmatik kusurları hemen dikkatinizi çeker.

Kalite standartları yükseldikçe bu sorunlar ortadan kalkar ve belli bir seviyenin üzerindeki yan sanayi ürünler ile orijinal ürünler neredeyse birbirinden ayırt edilemez. Biz sizin için sunacağımız ekonomik iPhone 6s ekran değişimi hizmetleri kapsamında standartların en üzerinde yer alan yedek parçaları kullanacak ve ürünü hiçbir fonksiyon kaybı olmadan kullanabilmenizi sağlayacağız. Dilerseniz sizin için servis fiyatlarının çok altında orijinal yedek parça temin edebileceğimiz gibi, orijinale denk hatta bir kısmı orijinalden daha nitelikli olan yan sanayi ürünlerini de sunabiliriz. Bize gelerek güvenle cihazınızı bize teslim edebilirsiniz. Size sunacağımız hizmetler, yetkili servis hizmetleriniz aratmayacak seviyededir ve fiyatlarımız bu seviyenin oldukça altındadır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 6s Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp