İndirim!

iPhone 6s Ekran Değişimi

(1 müşteri incelemesi)

300.00 180.00

Garanti: 6 Ay
Kargo: Tüm Türkiye ücretsiz
Hediye: Kırılmaz cam jelatin

Stok kodu: 275 Kategoriler: ,

Açıklama

iPhone 6s Ekran Değişimi

Mobil cihazların ekranları bir ok nedene bağlı olarak zaman içerisinde fonksiyonlarını yitirebildiği gibi, kimi ürünlerin darbe kaynaklı olarak hasar alması ve kullanılamaz hale gelmesi de mümkündür. Sektörde, pek çok ekran arızasının tamiri yapılabilmektedir. Ancak, kırılma ve elektronik arızalar gibi durumlarda çoğunlukla değişim gerekli olmaktadır. iPhone 6s ekran değişimi, yaygın olarak verilen bir hizmettir. Günümüzde servis noktalarında bu ürün için farklı kalite ve fiyat seviyelerinde yedek parça bulunmakta ve pek çok servis noktası bu işlemi günlük rutinleri kapsamında bir çok kez yapmaktadır. Yani esasen nitelikli servisler bu hizmeti güvenilir bir şekilde verebilmektedir. Ancak, servisin yetkin olduğunu elbette dışarıdan bakarak anlayabilmek mümkün değildir. Derin analizler yapmalı ve referansları incelemelisiniz. Ayrıca kullanılan parçanın niteliklerini sektör profesyoneli değilseniz anlayabilmeniz de mümkün olmadığından, mağdur olmanız muhtemeldir. Siz en iyisi bu işlemi, güvenilir ellere yani bize teslim ederek gönül rahatlığıyla ekran değişimi hizmetini alın. Uzun vadede ilk satın aldığınızdaki performansı ile kullanabileceğiniz cihazlara bizim aracılığımızla ulaşabilirsiniz.

-20 dakika ile 40 dakika arasında ekranınızı değiştirebilirsiniz.

-Ekran değişimlerinde telefonunuzdaki bilgiler silinmez.

Uygun Fiyatlı iPhone 6s ekran değişimi

Apple ürünleri kullanıcılarının en çok şikayet ettikleri hususların başında, ürünlerin yedek parça ve onarım maliyetleri gelir. Özellikle darbeye veya sıvı temasına bağlı durumlarda garanti koşulları söz konusu olmadığından iPhone 6s ekran değişimi yetkili servis noktalarında, neredeyse telefonun satın alma maliyetlerine yakın rakamlarla gerçekleştirilir. Elbette birçoğumuzun tercihi bu olmaz ve ekran değişim işlemini özel servislere ya da uzman tamir noktalarına yaptırmayı tercih ederiz. Yalnız yukarıda da belirttiğimiz gibi, her ekran aynı fiziksel görünüme sahip olsa da, aynı sonucu ortaya koymaz. Çok kalitesiz ve ucuz ürünlerde, renk kusurları, ışık problemleri, piksel ve çözünürlük problemleri ve dokunmatik kusurları hemen dikkatinizi çeker.

Kalite standartları yükseldikçe bu sorunlar ortadan kalkar ve belli bir seviyenin üzerindeki yan sanayi ürünler ile orijinal ürünler neredeyse birbirinden ayırt edilemez. Biz sizin için sunacağımız ekonomik iPhone 6s ekran değişimi hizmetleri kapsamında standartların en üzerinde yer alan yedek parçaları kullanacak ve ürünü hiçbir fonksiyon kaybı olmadan kullanabilmenizi sağlayacağız. Dilerseniz sizin için servis fiyatlarının çok altında orijinal yedek parça temin edebileceğimiz gibi, orijinale denk hatta bir kısmı orijinalden daha nitelikli olan yan sanayi ürünlerini de sunabiliriz. Bize gelerek güvenle cihazınızı bize teslim edebilirsiniz. Size sunacağımız hizmetler, yetkili servis hizmetleriniz aratmayacak seviyededir ve fiyatlarımız bu seviyenin oldukça altındadır.

iPhone 6s Ekran Değişimi için 1 inceleme

  1. Avatar

    Ekin

    başarılarınızın devamını diliyorum

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hasanpaşa İş Bankasını geçtikten sonra tabelada
CEP TELEFONU HASTANESİ – TUFAN İLETİŞİM
(yazan köşe dükkan)
Söğütlü çeşme metrobüs durağına 2 dk
Fikirtepe metrobüs durağına 3 dk
Ziverbey minibüs yoluna 2 dk
Ziverbey 5 dk
Pendik Metrosuna 5 dk
Marmaraya Yakın Kadıköy tarafından gelirken Hasanpaşa İş bankasını geçince ilk telefoncu

Tarif : İstanbul içi gelmek isteyen müsterilerimiz,metro,metrobüs.marmaray,münübüsyolun ortak noktası olan söğütlüçeşme durağına 2 dakika yürüme mesafesi olan hasanpaşa istikametinde 2 dakika yürüme mesafesi olan hasanpaşa işbankasının hemen 2 mağaza ilerisinde TUFAN İLETİŞİM TABELANIN olduğu mağaza,Her istanbulun her bölgesinde çok kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

“Kargolarınız tek taraflı ücretsizdir ve ücretsiz kalmaya devam edecektir.”

 

logo yurtici Gönderi Kodu: 400167367

logo yurtici Telefon: 444 99 99

 

Mng kargo logo Kurumsal Gönderi Kodu: 317 321 029

Mng kargo logo İletişim: 444 0606

 

Tufan İletişim’i diğer teknik servislerden ayıran tek fark “ücretsiz kargo çağırmak” değildir. Paketlemelerde havalı ambalaj sistemi kullanıyoruz. Çünkü bir emanet olarak bize gönderdiğiniz cep telefonunuzda ezilme, yamulma, kırılma gibi zararlar oluşmasına izin vermeyiz. Amacımız cep telefonunuzun tamirden sonra da en kaliteli şekilde kullanmanızı sağlamaktır.

NOT: Lütfen göndermiş olduğunuz kargonun içerisine TELEFON, ADRES, varsa TELEFON ŞİFRENİZİN BİLGİLERİNİ eklemeyi unutmayın.

Ödemeyi Nasıl yapabilirim ?

Kargo şirketleri ile gelen ürünler elimize ulaşıldıktan sonra genel testlerini yapıyoruz.Telefonun masrafını cıkardıktan sonra siz değerli müsterilerimize sunuyoruz müsteri onayı aldıktan sonra onarımına başlıyoruz.Cep telefonunuz hazır halla geldikten sonra SSS Bölümünde sistemimizde kayıtlı olan banka bilgilerimizden havale veya EFT  yaptıktan sonra  faturasını kesiyoruz.cihazınız hazır olup aynen gün içerisinde dilediğiniz kargo şirketi  ile sizlere garanti belgesi ve faturası ile beraber gönderiyoruz..

İletişim Bilgilerimiz

Hasanpaşa İş Bankasını geçtikten sonra tabelada
CEP TELEFONU HASTANESİ – TUFAN İLETİŞİM(yazan köşe dükkan)

Ulaşım İmkanlarımız

Söğütlü çeşme metrobüs durağına 2 dk
Fikirtepemetrobüs durağına 3 dk
Ziverbey minibüs yoluna 2 dk
Ziverbey 5 dk
Pendik Metrosuna 5 dk
Marmaraya Yakın
Kadıköy tarafından gelirken Hasanpaşa İş bankasını geçince ilk telefoncu

İletişiminiz bol, hattınız açık olsun..!

Ücretsiz kargo çağırmak

Kadıköy’de hizmet veren en eski cep telefonu teknik servislerinden olan firmamız kaliteden taviz vermeden hizmet üretmeye devam ediyor. Tufan İletişim olarak zaman kaybına tahammül edemeyen siz değerli müşterilerimizin sorunlarını en kısan zamanda çözmeye gayret ediyoruz.

Yıllardır kullandığımız cep telefonlarında zaman zaman tamir ve değişim sorunlarıyla karşılaşıyoruz. Biz sadece telefon tamirine değil tamir sonrası çözüme odaklı bir firma olarak sizlere yardımcı oluyoruz.

Ücretsiz Kargo Hizmetimiz

Sektöründe bir numara olmayı hedefleyen firmamız ülkemizde sıkıntılı olan “onarım sonrasında da hizmet” sektöründe de öncü kuruluştur. Ülkemizde yeterince dikkate alınmayan “onarım sonrası hizmet” konusunda garanti veren tek kuruluşuz. 7/24 hizmet prensibiyle hareket eden firmamız, sorunlarınızı en ivedi bir şekilde çözmek için derhal iletişime geçeriz. Çünkü vizyonumuz müşteri memnuniyetini en yüksek yerde tutmaktır. Tamir olsun, değişim olsun her türlü sorununuza en kısa zamanda çözüm üretiyoruz. Unutmayın, bize tamir için gönderdiğiniz telefonlarınızda yapılan her türlü işlem firmamız tarafından garanti altındadır. Çağın ve teknolojinin getirdiği anlayışına uygun olarak servisimizi ve hizmetimizi güncelliyoruz.

Edirne’den Artvin’e, Hakkari’denTrabzon’a ülkemizin her yerinden bize çok rahat ulaşabilir, ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kargo ile gönderdiğiniz ürünler için tek kuruş ödemenize gerek yoktur. Gönderdiğiniz cep telefonunuz bize ulaşır ulaşmaz aynı gün içinde sizinle görüşme sağlıyoruz. Uzman profesyonel ekibimizle aynı gün içinde arızalı cihazınızı tamir ediyor, kargo ile adresinize gönderiyoruz.

*kargolar tek taraflı ücretsizdir.

 

 

Hemen Ara
WhatsApp 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp