iPhone 6S Işık entegresi Değişimi

iPhone 6s telefonunuz açılıyorsa arama geliyorsa ve görüntü veya ışık yanmıyorsa bunun 1. neden ekran 2 nedeni ise ışık entegresinden kaynaklı olabilir.Detaylı bakıldıktan sonra bilgi verelir.

iPhone 6 telefonuzun açılmıyorsa veya donanımsal bir sorunu varsa en hızlı bir şekilde telefonuzun onarıyoruz. Telefonuzla ilgili bütün sorunların en iyi şekilde onarımını yapıyoruz.Ve telefonuzun içinde hiç bir bilgi silinmeden tamir ediyoruz. Telefonuzun entegresi olsun emmc olsun dirençleri olsun bütün sorunlar uzman kadromuzla sizlere hizmet sunuyoruz.iPhone 6 telefonuzu bilgisayara bağladığınızda kodlu hatalar veriyorsa iç aksamında sorun olduğunu gösterir ve bunların düzeltmesi ve onarması hemen sonuçlandırıyoruz.

iPhone Anakart Tamiri ?

iPhone 6 telefonuzda anakart entegre sorunu oldukça geniş çaplıdır. iPhone 6 Entegreler, iPhone 6 şarj entegresi, iPhone 6 Wi-Fi entegresi, iPhone 6  dokunmatik entegresi veya iPhone 6 Baseband entegresi olarak ayrılmaktadır. iPhone 6 telefonunuzda bu sorunlar varsa profesyonel ekip ve ekipmanlar gerekmektedir onarımları.

Cep telefonu dünyasında faaliyet gösteren ve tercih edilen markalardan biri de İphone’dur. Dolayısıyla kişilerin tercih etmesiyle beraber bu marka her geçen büyümekte ve gelişmektedir. Telefonunuzun sağ ya da sol köşesinde bulunan karartı nedeni ile kullanmak durumunda zorluklar yaşayabilirsiniz. Bu durumun yaaşnması özellikle de gündüz vakitlerinde sizlere büyük zorluklar çıkarabilir. Hepimizin de bildiği gibi cep telefonlarımızın hayatımızda önemli bir yeri vardır. Durum böyle olduğu zaman da iletişim ve irtibat kurmanın en kolay ve hızlı yolu cep telefonlarımız ile gerçekleşmektedir.

 

Teknolojik dünyanın getirileri ve sağladığı birçok kolaylık ile artık küçük büyük fark etmeksizin her bireyin bir cep telefonu vardır. Bu duurumu doğru ve sağlıklı şekillerde kullandığımız müddetçe sorun olmayabilir. Fakat şöyle de bir durum vardır ki kendimizi sanal aleme hapsettiğimiz takdirde gerçekçi dünyadan uzaklaşmış oluruz. Bu nedenle de gerekli ve yeterli şekillerde cep telefonlarımızla zaman öldürmeliyiz. İphone 6s ışık entegresi değişimi için firmamızı ziyaret eden müşterilerimize uzman kadromuz ve ekibimiz bu konuda son derece yardımcı olmaktadır. Cep telefonlarınız ile ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde uzman ekibimiz sadece bir telefon uzağınızda.

iphone tamir kadıköy
iphone tamir kadıköy

 

İlginizi Çekebilir ; Lg K50S Ekran Değişimi