iPhone 6 plus ışık entegre değişimi, firmamızda gerçekleşmektedir. Özellikle de İphone telefonlarda daha sık görülen bir sorundur. Ekran ışığının gerekenden daha sönük olması halinde meydana gelen bu durum firmamızda en kısa süreçler içerisinde tamir olmaktadır. Ekranın sağ yada sol köşelerinde ortaya çıkan karanlık ile kişiler cep telefonlarını düzgün bir şekilde kullanamamaktadırlar. Bunun olmasına sebebiyet veren durumlar ise yükseklik bir mesafeden telefonun aşağıya düşmesi, darbe alması ya da sıvı teması sonucu ile açığa çıkmaktadır. Bu durumların dışında ekran ışığınızın gerekenden daha sönük olma ihtimali çok düşüktür. Fakat yine de yaşanılabilir bir durumdur. Ekran parlaklığını sonuna kadar açmanıza rağmen cep telefonunuz hala sönük ve ışıksız kalıyor ise bu durumun hallolması için en kısa zamanda bir bayi ile görüşme sağlayabilirsiniz. Cep telefonunuzu o şekilde kullanmak sizlere zorluk yaşatacağından dolayı bu sorunu öncü firmamız en kısa süreçlerde çözmektedir.

 

Diğer cep telefonu modellerine kıyasla iphone markasında bu durum daha sık görülmekte ve yaşanmaktadır. Özellikle de 6 ve 6 plus modellerinde daha çok görülmektedir. Dolayısıyla iphone 6 plus ışık entegre değişimi için firmamızı tercih edebilir ve telefon parlaklığınızı dilediğiniz seviyelerde yükselterek kullanabilirsiniz. Gündüzleri gün ışığında iken cep telefonunuzu bu durumdayken kullanmanız neredeyse imkansızdır. Her ne kadar parlaklık seviyesini yükseltseniz de ışığınız sönük ve karanlık kalacaktır. Bu sorunun da çözümlenmesi için sizlere son derece orijinal iphone yedek parçaları ile tamir işlemi sağlamaktayız. Kullanıcı hatasından veya başka nedenlerden kaynaklanan kazalar nedeniyle bayimizi ziyaret edebilirsiniz. Sizlere bu konuda son derece yardımcı olacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Cep telefonunuzun garanti süresi hala devam etmekte ise bu yetkili bir firma ile halledebilirsiniz.

 

Firmamız sizlerin en iyi hizmet kalitesinde memnuniyetinizi kazanmak adına sizlere orijinal yedek parçalar ile değişim ve tamir işlemi sağlamaktadır. Sizlerde cep telefonunuz ile alakalı herhangi bir sorun yaşadığınız halde 10 yıla aşkın hizmet veren firmamız tufaniletişim.com adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

İphone 6 plus ışık entegre değişimi için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir ; Lg K50S Ekran Değişimi

 

iphone ekran değişimi kadıköy
iphone ekran değişimi kadıköy