İndirim!

iPhone 6S Plus Ekran Fiyatı

210.00 170.00

Garanti: 6 Ay
Kargo: Tüm Türkiye ücretsiz
Hediye: Kırılmaz cam jelatin

Ücretsiz Kargo Çağırın
Stok kodu: 315 Kategoriler: ,

Açıklama

iPhone 6S Plus Ekran Fiyatı

Mobil cihazlarınızın iPhone 6S Plus Ekran Fiyatı için hangi yöntemi tercih ediyorsunuz? Apple gibi satın alma fiyatlarından daha yüksek servis maliyetleri bulunan bir markayı kullanıyorsanız, seçeceğiniz yöntem oldukça önemlidir. Çünkü Ekran Fiyatı örneğinde olduğu gibi; yetkili servis fiyatları ile özel servis fiyatları oldukça farklı seviyededir. Pekiyi bunun daha ekonomik bir yolu yok mudur? Daha uygun fiyatlara ekran değişimi mümkün değil mi?

Elbette mümkün. Apple iPhone; pek çok diğer marka ile aynı standartlar ekran kullanır. Aslında pek çok markanın ekran üretmek gibi bir durumu da yoktur. Yani aslında iPhone cihazlarda kullanılan ekranlar, diğer markalara da üretim yapan firmalarca üretilir. Yani standartlara uygun olmak koşulu ile yan sanayi olduğu ifade edilen ürünlerin bazılarının orijinal olarak satılan üründen büyük bir farkı da bulunmaz. Buna karşılık ekonomik seviyede yer alan orijinal standartlarındaki yan sanayi ürünler, yetkili servis ürünlerinin çok altında fiyatlarla kullanıcılara sunulur. Buradaki fiyat farkının birinci sebebi elbette markanın etiket maliyetleridir. Bildiğimiz gibi tüm sektörlerde marka haline gelmek, kimi zaman standart farkı olmadan daha yüksek fiyatlara satılma sonucunu doğurur. Aynı şekilde ekran fiyatları da, üzerinde bir marka olmadığında daha uygun fiyatlara sahip olsalar da yeterli özelliklere sahip olabilirler.

-20 dakika ile 40 dakika arasında ekranınızı değiştirebilirsiniz.

-Ekran değişimlerinde telefonunuzdaki bilgiler silinmez.

Uygun iPhone 6s Plus Ekran Fiyatı İçin Doğru Kaynağı Seçin

Yalnız altını çizmek gerekir ki, iPhone 6s ekran fiyatı her zaman yüksek standartlarla birlikte ekonomik biçimde sunulmaz. Piyasada ciddi miktarda fason ürün ve kalitesiz üretim söz konusudur. Bu durumda yukarıda bahsettiklerimiz geçerliliğini yitirecektir. Zira hem uygun fiyat, hem de yüksek kalite yalnızca bahsettiğimiz ürünler için geçerlidir Biz size yüksek standartları sunarak, bu olumsuzlukla karşılaşmanızı engelliyoruz. Fason ekranlar, telefonunuzla uyumsuz olabileceği gibi, yeterli seviyede kullanışlı da olmayabilir. Bu durumda harcayacağınız her kuruş boşa gitmiş olacaktır. Ayrıca telefonunuz bu işlem için birkaç kez açılmış olacaktır ki, bu çok da olumlu bir durum değildir. Apple cihazlar ve diğer hemen her mobil cihazın ekranı değiştirilirken bazı bağlantı elemanlarının lehimlemesi gibi işlemler söz konusudur ki, niteliksiz ürünler satan servis noktaları bu aşamada da zarar veren sonuçları ortaya koyabilir. Siz en iyisi bizim size sunduğumuz avantajlı iPhone 6S Plus Ekran Fiyatı ile sonuca hızlı ve efektif biçimde ulaşın. Bizim arayarak, ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İlginizi çekebilir : Samsung Galaxy M40 Cam Değişimi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 6S Plus Ekran Fiyatı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp