iPhone 7 Plus Ses Entegresi Onarımı

iPhone 7 plusların kronik sorunlardan biri olan iphone 7 plus arama yapıldığı esnadan ses göstergesi sönük gösteriyorsa kulaklığa gelen aramaya yani ses gelmiyorsa entegrede sorun olduğunu gösteriyordur. Bu durumlarda tufan iletişim olarak İphone 7Plus Ses Entegrewsi Onarımı yapıyoruz. Hiç bir bilginiz silinmeden onarıyoruz.

iPhone 7 plus telefonların en çok rastlanan sorunlardan biri ses sorunu arama geliyor ama sadece kulaklığa ses gelmiyorsa iphone 7 plus ses entegresi sorunundan kaynaklıdır.

iPhone 7 Plus Ekran Değişimi

Cep teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak iphone 7 plus  ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunluğumuza göre 40 dakika ile 60 dakika arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi vermekteyiz. iPhone 7 Plus ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü olan % de 100 orijinal ekran kullanmaktayız.

Orjinal iPhone7 Plus ekran değişimi işlemleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir. iPhone telefon Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orijinal kalite ekranlardan oluşmaktadır. Ve anlaşmalı olduğumuz orijinal Cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. İphone  7 Plus ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz iPhone 7 Plus ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

İlginizi Çekebilir;Samsung Galaxy A71 Cam Değişimi