İndirim!

iPhone 8 Plus Cam Değişimi

230.00 200.00

Ücretsiz Kargo Çağırın

Açıklama

iPhone 8 Plus Cam Değişimi

Akıllı telefonlarla birlikte cep telefonlarının tasarımları çığır atlamıştır ve buna bağlı olarak da ekranlar dokunmatik hareket ettiği için geniş bir tasarıma sahip olmuşlardır. Ancak ekranların bu kadar geniş bir tasarıma sahip olması ekran hasarı sorununu da beraberinde getirmiştir. Özellikle iPhone 8 plus cam değişimi talebinin bu kadar çok artması markayı hasar gören cihazların tamir edilebilmesini sağlayan yeni bir alan yaratmaya itmiştir. Bu bağlamda kullanıcı cep telefonunu Apple markasına direk olarak yollamak yerine profesyonel teknikerleri ve ekipmanları ile bu işi en iyi şekilde yapan Tufan İletişim’e gönderilebilir. Tufan İletişimin güvenli servisi cihazı çok kısa bir sürede kullanıcıya teslim etmektedir. Cihazların garanti sürelerinin dolması da kullanıcıyı yine Tufan İletişim gibi uzman cep telefonu hastanelerine yönlendirmektedir.

iPhone 8 Plus Cam Değişimi ile Telefonunuzda Oluşacak Değişimler Nelerdir?

  • Kurulan uzman servisler ile öncelikle hedef ekran üzerindeki hasarın giderilmesidir. Ancak bu hasar giderilirken kullanıcının aklında bazı soru işaretleri oluşmaktadır. Bu soru işaretlerinden birisi de iPhone 8 plus ekran değişimi esnasında telefonun hafızasının silinip silinmeyeceği sorusudur ki bu sorunun cevabı hayırdır. Ekran değişimi esnasında cihazın ana kartına dair herhangi bir çalışma yapılmayacağı için hafıza da var olan hiçbir numara, resim, video ya da kayıtlı dosya silinmeyecektir. Ekran değişimi gerçekleştikten sonra kullanıcı cihazını kullanmaya devam edebilecektir.
  • Akıllardan olan bir diğer soru da ekran değişimi olduğu takdirde telefonun kullanım kalitesinde ve performansında düşüş meydana gelip gelmeyeceğidir. Bu sorunun cevabı da diğer madde olduğu gibi hayırdır. iPhone 8 plus ekran değişimi olduktan sonra kullanılan parça orjinal parça olduğu için kalite ve performansta hiç bir düşür meydana gelmeyecektir. Cihaz eski hızında ve kalitesinde çalışmaya devam edecektir. Ancak burada önemle değinilmesi gereken bir husus bulunmaktadır. Ekran değişimi yapan bayinin orjinal ürünler kullanıp kullanamadığıdır. Tufan İletişim ile içiniz rahat olsun. Kullanılan orjinal ekranlarla iPhone 8 Plus camınız eski performansını aratmaz.
  • Son olarak ise iPhone 8 plus ekran değişimi telefonun şarjının süresini uzatmak ya da kısaltmaz. Cihazın önceki şarj süresi ne ise ekran değişimi meydana geldikten sonra da aynı olacaktır.
  • İlginizi Çekebilir;Samsung Galaxy M10S Cam Değişimi

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 8 Plus Cam Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp