İndirim!

iPhone 7 Plus Cam Değişimi

180.00 150.00

Ücretsiz Kargo Çağırın

Açıklama

iPhone 7 Plus Cam Değişimi

iPhone 7 Plus cam değişimi, 6 ay Tufan İletişim garantisi ile servisimize ilettiğiniz gün içerisinde yapılır. Bozulan, çizilen, kırılan veya çalışmayan iPhone 7 Plus telefonunuzu Kadıköy’deki servisimize gönderin, rahat edin. Teknik servimizdeki uzman teknisyenler tarafından yapılan iPhone 7 Plus cam değişim süresi, tamir sonrası testler dahil, 60 dakikadır.

Eğer İstanbul’da ikamet ediyorsanız bizzat servisimize gelerek iPhone 7 Plus cam değişimini yaptırabilirsiniz. Servisimize gelemeyecek durumda olanlar ücretsiz kargo seçeneğinden faydalanabilirler.

iPhone 7 Plus özellikleri

iPhone 7 Plus 64-bit işlemci kullanılan akıllı telefonlardandır. Tasarım bakımından diğer modellerden ayrılan iPhone 7 Pluslarda da ekranların büyüklüğü dikkat çeker.

Derinlik: 7,3 mm (0.29 inç)

Ağırlık: 188 gram (6.63 ons)

Genişlik: 77,9 mm (3.07 inç)

Yükseklik: 158,2 mm (6.23 inç)

iPhone 7 Plus cam değişimi için hangi parçaları kullanıyoruz?

iPhone’nun ekran paneli, ekran çerçevesi, iPhone dokunmatik paneli ve iPhone ön camı kullanıyoruz. Yaptığımız tamiratlarda orijinal yedek parçalarla birlikte bu birimlerin tümü değişmektedir.

İphone 7 Plus cam değişimi sırasında telefonunuzdaki bilgiler kişisel mahremiyet açısından garantimiz altındadır. Bilgilerinizin silinmeyeceğine garanti, teknik servisimiz tarafından verilmektedir. Tamir sonrasında telefonunuzun performansında hiçbir değişiklik fark edemeyeceksiniz. Gerek dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti gerekse ekran parlaklığında en ufak bir değişim olmayacaktır. Teknik servisimize teslim ettiğiniz iPhone 7 Plus cam değişimi aynı gün içinde yapılır ve telefonunuz bütün testlerden geçirilir. Dokunmatik Ekran Değişimi olarak iPhone 7 plus cam değişimi %100 seri numaralı ve orijinal iphone ekranları kullanılarak yapılmaktadır.

iPhone 7 Plus cam değişimi sırasında nelere dikkat ediyoruz?

Kullanılan ekranın orijinal ve seri numaralı olmasına çok dikkat ediyoruz. Ön cam değişimi değil full panelli ekran değişimi yapıyoruz. Yan sanayi ve Çin malı ürünlerin takılmasına onay vermiyoruz. Ekran değişimi yapıldıktan sonra 6 aylık garanti vererek ürünü incelemenize olanak veriyoruz. Hangi işlemi yaparsak yapalım cihazdaki bilgilerinizi kesinlikle silmiyor, değiştirmiyoruz. Telefonunuzu bizlere teslim ettiğiniz şekliyle size iade ediyoruz. Onarım ya da parça değişimi süresince rehberinize kayıtlı numaralar, notlar, uygulamalar, kişisel ayarlar, fotoğraf ve videolarınız benzer biçimde tüm telefon içeriğini olduğu gibi koruyoruz.

Tufan İletişim olarak temel felsefemiz İphone modellerinde cam değişimi sırasında sadece sorunu çözmektir. Biz telefondaki bilgilerle değil problemle ilgileniriz.

Ücretsiz Kargo Hizmetimiz

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, Kadıköy’deki teknik servisimize ürününüzü ücretsiz kargo ile gönderebilirsiniz. Ürün elimize geçer geçmez yapacağımız işlemler ve fiyatlandırma size bildirilir. Aynı gün içinde tamir yapılarak yine ücretsiz kargo ile adresinize gönderilir.

Tufan İletişim size en uygun hizmeti sunduktan sonra neden daha pahalısına gidesiniz ki!

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 7 Plus Cam Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp