Dünya çapında faaliyet gösteren ve tüketiciler tarafından en çok tercih edilen markalardan biri olan iPhone, yine parça ve entegre değişiminde de ön planda olan bir markadır. iphone 8 plus ses entegre değişimi konusunda da piyasada bu işi yapan pek çok firma bulunmaktadır. Kullanıcı hatalarından ya da çeşitli sebeplerden dolayı cihazlar ilk günkü gibi ses vermeyebilir. iphone 8 ses entegre değişimi noktasında firmamız, cihazınızın orijinal ses vermesini sağlıyoruz.

Ses entegre değişimi noktasında kullanmış olduğumuz yedek parçalar tamamen piyasada orijinal olarak kabul edilmektedir. Sistemin daha sağlıklı hale gelmesi için iphone ses entegre değişimi hizmeti veriyoruz. iphone markasının yedek parçaları kendisine hastır. Bu sebeple firma seçimine dikkat etmek gerekmektedir. Öncelikle ses noktasında bir hata oluştuğunda şayet cihazın garantisi devam ediyorsa yetkili servisten destek almak daha mantıklı olacaktır.

iPhone ses entegre değişimi

Ancak iphone 8 plus ses entegre değişimi noktasında hata tespiti aşamasında hatanın kullanıcı kaynaklı olduğunun tespit edilmesi halinde bu değişim bir ücret mukabilinde olacaktır. Bu sebeple piyasada bulunan ve orijinal ürünleri uygun fiyatlara sunan firmalardan destek alabilirsiniz. iphone 8 plus ses entegre değişimi noktasında bu değişim için profesyonel bir firmadan destek almak gerekiyor. Avantajlı ve makul fiyatlara bir teslimat süresi yaşamanız için firma tercihine dikkat edilmesi gerekiyor.

iphone ses entegre değişimi için sorunun şu şekilde olması gerekiyor;

  • Aramış olduğunuz kişiler karşı taraftan sizin sesinizi duyamıyorsa
  • Sesiniz net değilse ve zaman zaman kesintiler meydana geliyorsa
  • Siri vermiş olduğunuz komutları duymuyor ya da parça halinde duyuyorsa
  • Ses kaydında problemler varsa
  • Görüşme esnasında sesi hoparlöre verdiğinizde ses çıkmıyor ise iphone 8 ses entegre değişimi

Cihazda ses entegrasyonu değişmeden evvel ön mikrofonların, arka ve alt mikrofonların öncelikli olarak kontrol edilmesi gerekiyor. Ayrıca bu sorunun tespiti için kırılmaz cam ya da telefon kılıflarını çıkararak ses giriş ve çıkışlarının temizlenmesi gerekiyor. Ses entegrasyonu değişimi noktasında fiyatlar ise kullanılan yedek parçanın kalitesine ve firmalara göre değişkenlik göstermektedir.

 

İlginizi çekebilir : Samsung Galaxy A51 Cam Değişimi

iphone ekran değişimi kadıköy
iphone ekran değişimi kadıköy