İndirim!

Iphone X Cam Değişimi

1,600.00 400.00

Ücretsiz Kargo Çağırın

Açıklama

Iphone x cep telefonlarında meydana gelen ekran hasarları kimi zaman sadece cam hasarı ya da ön cam hasarı olarak adlandırılmaktadır. Durum böyle olduğunda ise cihaz sahipleri sadece 20 dakika gibi kısa bir süre içerisinde Iphone x cam değişimi ya da ön cam değişimi olarak adlandırılan işlemi yaptırarak kısa sürede cihazlarını kullanmaya geri dönmektedirler.

Ancak ıphone x cam değişimi diğer android cep telefonlarına nazaran ve yine diğer Iphone modellerine göre çok daha zor yapılmaktadır. Sebebi ise apple her geçen gün kendi modeline ait cihazları daha farklı kılmaya çalışmak istemesidir.

Ancak alanında uzman olan Tufan İletişim Apple’ın yapmış olduğu bu değişiklikleri yakından takip ettiği için hiç bir sorun yaşamamakta ve ustalıkla cihazın cam değişimini yapmaktadır. Tufan iletişim’in ücretsiz kargosuyla bir günde iphone x cam değişimi gerçekleşir.

Iphone x Cam Değişimi Zorluklarının Nedenleri Nelerdir?

  • Apple Iphone 8 plusa kadar olan bütün cihazlarında çıtayı ekrana monte etmektedir. Ancak ıphone x cam değişimi yaptırmak isteyenler bu noktada çıtanın ekrana değil ana cihaza monte edildiğini bilmesi gerekir. Bu durum iPhone x cam değişikliğini zorlaştıran başlıca etkendir.
  • Çıtanın ekrana monte ediliyor olması tamir esnasında dokunmatiğin yukarıdan aşağıya kadar çatlamasına ya da ekranın hasar görmesine neden olmaktadır. Bu da Iphone x cam değişimi yaptırmak isterken durumun ekran değişimine dönüşmesine neden olmaktadır. Bu yüzden profesyonel ekipmana sahip olmayan hiçbir telefon servisi bugün Iphone x cam değişimi riskini göze almamaktadır.
  • Değişim esnasında karşılaşılan diğer zorluk ise kırık camın çıkartılmasıdır. Bu işlem esnasında cihazın üst polarizasyonu çizilebilir ki bugün bu kısmın değişme ihtimali bulunmamaktadır. Iphone x cam değişimi sırasında cihazdaki üst polarizasyon hasar görürse cam değil ekran değişmek zorundadır.
  • Cihazın sökülmesi esnasında karşılaşılan bu zorluklar cam değişimi yapıldıktan sonra da hala devam etmektedir. Iphone x cam değişimi yapıldıktan sonra cihaz yine usta bir el tarafından monte edilmelidir. Aksi takdirde cep telefonu ana ekranı hasar görür ve cihaz sil baştan daha ciddi bir tamir işlemine girmek zorunda kalır.

Bütün akıllı telefon ekran değişimleri, cam değişimleri Tufan İletişimle hızlı ve hesaplı..

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Iphone X Cam Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp