İndirim!

iPhone XS Cam Değişimi

1,400.00 1,000.00

Ücretsiz Kargo Çağırın

Açıklama

iPhone XS Cam Değişimi

iPhone xs serisi akıllı telefonlar yüksek performansı ile dikkat çeken bir ürün. Özellikle 5,8 inç (diyagonal) OLED Multi‑Touch tam ekranıyla dikkat çekiyor. Elinizde olmayan nedenlerle bu ekran kırıldı veya hasar gördüyse panik yapmanıza gerek yok. iPhone xs cam değişimi yapmak zorunda kaldıysanız Tufan İletişim‘e tamir ettirin. İşinizi şansa bırakmayın.

458 ppi yoğunlukta 2436 piksele 125 piksel çözünürlük sunmasıyla önplana çıktı iPhone xs. Camı kırılır veya hasar görürse bize ücretsiz kargo ile gönderin. iPhone xs cam değişimi 6 ay teknik servis garantimiz altında yapıyor, aynı gün içinde tarafınıza iade ediyoruz. Bütün ekran yerine sadece cam değişmesi yapıyoruz. Böylece maliyet minimuma düşüyor. Hem en uygun fiyatla iPhone xs cam değişimi yapıyor, hem de telefonunuzun orijinal kalmasını sağlıyoruz. Ücretsiz kargo ile gönderdiğiniz cihazları aynı gün onarım yapıp size dönüşünü sağlıyoruz.

iPhone xs cam değişimi nasıl oluyor?

iPhone xs cam değişimini asla şansa bırakmıyoruz. Profesyonel ekibimiz ve yurtdışından özel getirdiğimiz presleme makineleri ile tamir yapıyoruz. Önce kırık olan ön camı presleme makinesi ile kolayca söküyor, sağlam olan ekranı solüsyonlarla temizliyoruz. Ön camın üzerine ekran ve camın birleşmesini OCA dediğimiz ısı yalıtımlı bir madde ile sağlıyoruz.

İşlem burada bitmiyor. Ürünlerimiz kesinlikle çakma değildir. Ekran fabrikalarında kullanılan oca laminatör makinalarımız yardımı ile toz bulundurmayacak şekilde presleme sonrasında vakumlama yapıyoruz. Burada şu hususu özellikle vurgulamak istiyoruz. iPhone xs cam değişimi işlemi sonrası telefonunuz dokunmatik hassasiyeti  “LCD ” ekranın canlılığı ile aynıdır. Yani telefonunuz ilk aldığınız günkü gibi görünür. Hiç kimse hatta siz bile değiştiğini anlamazsınız.

Tufan İletişim olarak iPhone xs cam değişimi alanında köklü bir firmayız. Her ne kadar yerimiz Kadıköy’de olsa bile tüm Türkiye’ye hatta dünyaya teknik servis olarak hizmet üretiyoruz.

iPhonexs camı Değişimi Avantajları

Unutmayın akıllı telefonlarda görünürlüğü sağlayan dokunmatik LCD Ekrandır. Bu ekran kendi ekranınız olacağından cihazınızın orijinalliği bozulmaz. Asla dokunma hassasiyet kaybı yaşamazsınız. Çünkü ürününüzün orijinal dokunma paneli değişmez. Ekran köşelerindeki plastik çerçeve eğer kirli ise yenisiyle değiştiriyoruz. Özel katı loca yapıştırıcılar kullandığımız için ekranınız zarar görmüyor. İşlem özel makineler ile vakumlama teknolojisi kullanılarak yapılır. Firmamızda kullanılan ürünler %100 orijinal olup tamir işlemleri ve yedek parça 6 ay garantilidir. Telefonunuzu firmamıza gönderirken ve firmamızdan geri alırken kargo ücreti ödemezsiniz. İletişiminiz açık olsun.

İlginizi Çekebilir;Samsung Galaxy A9 Cam Değişimi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone XS Cam Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp