Telefonlarımız gün içinde olumsuz bir şekilde düşüp kırılabilir. Düşen telefonlarımızda ise çok çeşitli sorunlar oluşabilmektedir. Bunlardan biri ise telefon kameralarında oluşabilen kırık veya çatlaklar diyebilmemiz mümkündür. Telefonunuz için bir tamirci tercih ederken tamircinin kalite bakımından belirli bir düzeyde kaliteye ulaşmış olması oldukça önemli  bir detaydır. iPhone X kamera camı değişimi kaliteli bir tamir ekibi olarak, ekibimize rahatlıkla telefon kameranızı yaptırabileceğiniz seçenekler arasındadır. Zaman da tercih etmiş olduğunuz telefon tamircisinin garanti ve güvenlik teminatını sizlere yansıtıyor olabilmesi de oldukça önemli bir konudur. Aksi takdirde alınan hizmet ne yazık ki uzun ömürlü kullanıma sahip olmayacaktır.

Kişiler genel olarak tercih yaparken fiyat bakımından daha ucuz maliyetli telefoncuları tercih etmektedir. Eskiden garanti durumu biraz daha sıkıntılı bir durum olarak karşımıza çıkabilmekteydi. Fakat artık teknolojinin gelişimi sayesinde telefon tamirlerinde de oldukça farklı gelişimler başlamıştır.

iPhone X kamera camı değişiminde Kalite

Bunların yanı sıra kırık telefonların tamirinde orjinal parçaların kullanılması oldukça önemli bir konudur. Aksi takdirde tamir edilen telefonlar kısa süre içinde tekrar arıza verebilir dememiz yanlış olmayacaktır. Eğer kullanılan malzeme ve parçalar orijinal değil ise telefonunuz kolay bir şekilde yeniden bozulabilir. Bu nedenle bir tamir işi için orijinal parça oldukça önemli bir detaydır. Genel olarak telefon tamirlerinde değişen en sık parça kameradır. . iPhone X kamera camı değişimi  de  kamera parçalarının değişimi için oldukça önemlidir. Genel olarak ekranlarda kullanılan parçalar orijinal olmadıklarında özellikle en ufak bir düşmede kolaylıkla kırılabilmektedir. Bu sebep dolayısı ile tercihlerinizde dikkatli olmanız gereklidir. Tufan iletişim olarak daima iPhone X kamera camı fiyatları konusunda uygun değerlerde hareket etmeye gayret ederiz.

Ülkemizde bir çok telefon tamircisi bulunmaktadır. Tabi hepsi işini iyi yapıyor dememiz mümkün değildir. Bazı durumlarda ne yazık ki dolandırılma gibi olumsuz olaylara denk gelmeniz oldukça mümkün bir durumdur.Telefon düşmelerinde genel olarak en çok hasar alan taraf kameralardır. Bu nedenle en sık değişim yapılan parça da kamera camıdır. Aynı zamanda düşmeler sonucunda ekranda karıncalanmalar, dokunmatiğin bozulması, ekranın siyah bir şekilde kalması gibi problemler ile karşı karşıya kalabilmeniz mümkündür.  iPhone X kamera camı değişimi yaptırmak istiyor iseniz Tufan İletişim olarak uzman ekip arkadaşlarımız her zaman hizmetinizde olacaklar 🙂

 

İlginizi çekebilir : iPhone Avantajları Nelerdir ?

iphone x  kamera camı değişimi
iphone x kamera camı değişimi