İndirim!

Xiaomi Mi A1 Ekran Değişimi

300.00 220.00

Ücretsiz Kargo Çağırın

Açıklama

Xiaomi Mi A1 Ekran Değişimi

Xiaomi mi A1 ekran değişimi, Xiaomi kullanıcılarının son zamanlarda en çok yaptığı araştırmalardan biridir. Çeşitli sebeplerden dolayı arızalanan veya kırılan ekranlar, uzman ekiplerce tamir edilmekte ve garanti kapsamının dışına çıkmayacak şekilde müdahale edilmektedir.

Telefon ekranları genel olarak 2 ana katmandan oluşur. Bu katmanlar halk arasında ön cam ve dokunmatik panel olarak bilinir.Bazı durumlarda sadece ön cam kırılır. Bazı durumlarda dokunmatik panel kırılıyor veyahut hem ön cam hem de dokunmatik panel kırılabiliyor.

Xiaomi mi A1 ekran değişimi Orjinal Ekran Farkı Bizde

Ekranın hangi bileşeni kırılırsa kırılsın komple ekran değişimi yapmak cihazınız için en doğru karar olacaktır zira ön cam veya dokunmatik panel değişimi yapan yerler genel olarak yan sanayiden bu parçaları üretip telefonunuza monte etmektedir.

Xiaomi Ekran Tamirinde Kalite

Yan sanayi parçaların kullanımına kesin bir şekilde karşı olan kaliteli ve deneyimli cep telefonu tamiri sağlayıcılar bu yan sanayi parçaların ilerleyen zamanlarda ne gibi sorunlar ortaya çıkardığının da farkındadır.

Bu yüzden hem cihazınızın daha çok sorun çıkarmaması için hem de uzun vadede tasarruf etmek için komple ve orijinal ekran değişimi yapmalısınız.

Xiaomi mi A1 ekran değişimi gibi konuları araştırarak en kaliteli ve güvenilir cep telefonu tamircilerine ulaşabilir, bütçenize en uygun fiyatlar ile telefonunuzu tamir ettirebilirsiniz.

Tufan İletişim Güvencesi

Özellikle de gençlerin elinden düşmeyen akıllı telefonlar, orta yaşlı kişilerce de sıklıkla kullanılmaktadır. Bir nevi gazete ve televizyon görevi üstlenerek hem sanal hem gerçek dünyayı gözlerimiz önüne sermektedir.

Telefonların garanti dışı kalmaması için cam değişim işlemlerinin teknik ve tecrübeye sahip teknik servislerce yapılması ve orijinal yedek parça kullanılması gerekiyor.

Bu servislerin ellerinde gerekli araçlar, işlemi hızla yapacak tecrübe ve hatalara karşın ek yedek parçalar bulunuyor.

Kaliteli Ekran Değişimi İşleri

En kaliteli işletmelerce yapılan telefon tamiri ve ekran değişimi gibi uygulamalar telefon ömrünün uzamasını sağlamakta ve oluşabilecek diğer olumsuz riskleri en aza indirmektedir.

Sizler de en iyi işletmelere ulaşmak ve kaliteli hizmeti yaşamak isterseniz İnternet ten  araştırma yapabilirsiniz.  Ve Uzman Ekibimize kolaylıkla bir telefon ile ulaşabilirsiniz.

Bize ulaşım Çok Kolay

Xiaomi ekran değişimi  için siz de bütçenize uygun işletmeler ile iş birliği yapabilirsiniz..

İlginizi Çekebilir;Huawei Y7 2019 Cam Değişimi

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Xiaomi Mi A1 Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp