İndirim!

iPhone 7 Plus Ekran Fiyatı

280.00 200.00

Garanti: 6 Ay
Kargo: Tüm Türkiye ücretsiz
Hediye: Kırılmaz cam jelatin

Ücretsiz Kargo Çağırın
Stok kodu: 257 Kategoriler: ,

Açıklama

iPhone 7 Plus Ekran Fiyatı

iPhone 7 Plus Ekran Fiyatı  daha gelişmiş teknolojiler ile kullanıcılara sunulur ki, ekran kalitesi her seride bir öncekinden bir seviye ileriye taşınır. Kullanıcıların Apple ve iPhone ürünlerini tercihinde önemli rol oynayan yüksek kaliteli ekran teknolojisi maalesef kırılmaz ve bozulmaz değildir. Henüz üretilen hiçbir makinenin böyle  bir özelliği yoktur. Tüm dokunmatik ekranlı cihazların ekranları kırılgandır ki, size sundukları kullanıcı deneyimi için bu aslında zorunludur. Bazı özel teknolojiler kullanılarak aslında ekranların kırılmaza yakın noktaya getirilebilmeleri mümkündür. Ancak, bu üst katman teknolojileri ürünün dokunmatik özelliklerine zarar verdiğinden üreticiler tarafından tercih edilmez. Sonuç olarak Apple iPhone 7 Plus de, size sunduğu deneyimi bu özelliğe borçludur. Dokunmatik ekranın nitelikleri çok yüksek olmasına karşın, belli koşullarda kırılabilir ve çizilebilir. Bunun aksi hiçbir üretici tarafından iddia edilmez. Koruyucu filmlerin etkisi ise sınırlıdır. Elbette elektronik nedenlerle zaman içerisinde bozulmalar da oluşabilir. Bu durumda yapacağınız arama iPhone 7 Plus ekran değişimi fiyat olacaktır ki, bunun için doğru yerdesiniz.

-20 dakika ile 40 dakika arasında ekranınızı değiştirebilirsiniz.

-Ekran değişimlerinde telefonunuzdaki bilgiler silinmez.

iPhone 7 Plus Ekran Değişimi Fiyat ve Uygulaması

iPhone 7 Plus cihazınız herhangi bir sebeple bozulabilir veya kırılabilir. Her teknolojik cihazda olduğu gibi bu normal bir durumdur. Bu durumda yapacağınız şey elbette en uygun fiyatı araştırmak olacaktır. Uygun fiyat ve uygun kalite standartları ise cihazınızı beğendiğiniz özellikleri ile kullanmaya devam etmeniz bakımından önem arz eder. Bu nedenle, yalnızca uygun fiyatı değil, optimum fiyat ve maksimum kalite arayışı içerisinde olmanız çok daha doğru olacaktır. Biz sizlere sunduğumuz iPhone 7 Plus ekran değişimi fiyat opsiyonları ile kendi seçiminizi yapabilmenize olanak sağlıyoruz. Firmamız, tüm fiyat seviyelerinde, belli kalite standartlarının üzerinde ürünleri sizlere sunar. Yani bizden alacağınız ekranların hiç birisi, yetkili servislerce verilen hizmetlerden geri kalmayacaktır. Ürün ışık, renk ve dokunmatik bakımından herhangi bir eksisi olmayan nitelikli ürünler içerisinden temin edilerek satış sunulur. Orijinal ürünlerde de bizden satın alma yapmanız halinde Apple Yetkili servislerinden çok daha uygun koşulları elde edersiniz.

Cihazınızın özelliklerinde herhangi bir kayıp olmadan kullanımınıza uzun süre devam etmek istiyorsanız daha fazla ödemenize gerek yok. Bize şimdi ulaşıp, en uygun fiyatla ekran değişimi yaptırabilir, bu maliyetli süreci son derece kolay biçimde atlatabilirsiniz. Apple cihazlarında çözüm ortağınız olarak, her zaman hizmetinizdeyiz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 7 Plus Ekran Fiyatı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp