İndirim!

iPhone XR Cam Değişimi

1,200.00 900.00

Ücretsiz Kargo Çağırın

Açıklama

iPhone markasına ait cep telefonlarının ekran hasarı görmesi durumunda garanti süresinin de dolmasıyla birlikte bir çok kişi cam değişimi için ne yapacağını bilemez halde kara kara düşünüyor.

Özellikle iPhone xr camdeğişimi cihazının yeni alış fiyatının çok fazla olmasından dolayı ekran değişimi çok çetrefillidir. Fiyatın bu kadar yüksek olması cep telefonu tamir firmalarının da özellikle son çıkan cihazlar üzerinde usta olan eleman arayışına itmektedir.

Tufan İletişim bu alanda Türkiye’de oldukça önemli bir konumdadır. Profesyonel telefon teknikerleriyle kısa sürede güvenli bir şekilde iPhone Xr cam değişimi işlemini gerçekleştirir.

Kalifiye eleman şart!

iPhone XR cam değiştirmek isteyen kullanıcılar öncelikle tamir ettirecekleri yerin kalifiye eleman çalıştırıp çalıştırmadığını bilmelidir. Hasar görmüş olan cihazlarının iPhone xr cam değişimi için doğru yerde olduğunu bilmek isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken birkaç önemli husus bulunmaktadır. Bu noktalar göz önüne alındığında cihaz sahibi orjinal bir değişim yaptırabilmektedir.

iPhone XR Cam Değişimi için Kullanıcıların Dikkat Etmesi Gerekenler Nelerdir?

  • Biraz önce öneminden de bahsettiğimiz üzere tamir edecek olan firmanın cep telefonu tamir istasyonu açabilme belgelerinin hepsi tam olmalıdır. Aksi takdirde iPhone xr cam değişimi yaptığını iddia eden firma korsan bir firmadır ve cihaz sahibine orjinal bir parça takmayacaktır. Üstelik firma bu belgelerini müşterinin görebileceği bir yere asmak zorundadır ya da müşteri sorduğunda göstermek zorundadır.
  • Yetkili servis olmayan yerlerde kullanıcıların yaşayacağı bir diğer sıkıntı da cihazdan başka orjinal parçaların çalınma ihtimalidir. iPhone xr cam değişimi yaptırmak isteyen kullanıcı yetkili servis tercih etmediği takdirde cihazın parçalarının pahalı olmasından dolayı fırsatçıların hedefi olabilir ve kullanıcı farkına varmadan cihazının ekran ile birlikte bütün orjinal parçaları sahteleri ile değiştirilebilir. Bu da bir kaç ay içerisinde cihazın geri dönüşü olmayan bir arıza vermesine ve kullanıcının cihaz değişikliğine gitmesine neden olur.
  • Cihaz sahiplerinin son olarak dikkat etmesi gereken bir diğer husus ise markaya ait bütün yedek parçaların serviste bulunmasıdır. Aksi takdirde yetkili servis ekranı orjinal takar ancak iPhone xr cam değişimi için kullanacağı vidaları orjinal kullanmayabilir. Bu basit bir parça gibi görünse de ekranın cihaza tam olarak monte edilmesine engel olur ve kullanıcı en ufak bir hasar da ekranın cihazdan ayrılması sıkıntısı yaşayabilir. Bir başka tehlikede aradaki gözle görülmeyen ufak temassızlık zamanla içerde biriken tozlardan dolayı cihazın arıza yapmasına neden olabilir.
  • Siz de Tufan İletişimin ücretsiz kargo sisteminden yararlanarak iPhone xr’nizin camını bir günde güvenli bir şekilde değiştirtebilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone XR Cam Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp 0553 722 72 72 Tek Tıkla Whatsapp